ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sivas Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bağlı Sivas Atatürk Kültür Merkezi, Sivas Arkeoloji Müzesi ve Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Bir Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Provip Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Akmeşe Zihinsel Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Akıncılar Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Akmeşe Zihinsel Engelli Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Erzurum Müze Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Erzurum Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Modern Özel Güvenlik Eğitim Dan. Hizmetleri Ltd. Şti.. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Poligard Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Bayburt İli Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mardin Artuklu Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-D.G.S Özel Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.-SUR Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 1.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Kasım 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çetin Özel Güvenlik . Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 1.Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-İstanbul) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sinop Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Barış Güvenlik ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Sinop Üniversitesi Rektörlüğü ile Fakülteler, Yüksekokullar ve Bağlı Birimlerin Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Serdivan Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Serdivan Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Zorlu Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bingöl Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-K.G.T. Güvenlik Kor. ve Öz. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım