ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

14 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimliği Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi – Plato Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Keban Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Metro Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Keban Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Özlüce HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Rass Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Iğdır Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yeni Yıl Özel Güvenlik Koruma ve Özel Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (Van Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

07 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kral Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Van Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Pars Ankara Özel Güvenlik Kor. Ltd. Şti. & Makro Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Isparta İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Aralık 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Isparta Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Çağ Özel Güvenlik ve Eğit. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sakarya Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Aralık 2016, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Sakarya İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi – Bayrak Özel Güvenlik Kor. ve Eğt. Kur. Ltd. Şti.-Turuva Güvenlik Özel Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gümüşhane Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

28 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Pima Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

28 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Akpolat Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmeti Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım