ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Konya Ilgın Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

24 Kasım 2016, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ilgın Şeker Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi – Özel Mevlana Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.-Alemdar Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ankara İl Müftülüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Kasım 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Taş Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Diyanet İşleri Başkanlığı Ankara İl Müftülüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Kasım 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. (Vakıflar Genel Müdürlüğü Kastamonu Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

23 Kasım 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bir Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (Sivas Valiliği Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kocaeli İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi – BETA-1 Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Samsun Çarşamba Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Samsun Çarşamba Şeker Fabrikası-Orta Karadeniz Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmeti Alımı İşi-Çağ Özel Güvenlik Eğt. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bartın Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bartın Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Sav Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sivas İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sivas Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Bağlı Sivas Atatürk Kültür Merkezi, Sivas Arkeoloji Müzesi ve Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Bir Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Kasım 2016, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Provip Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Doğu Anadolu Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım