ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Mke Kırıkkale Pirinç Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Mart 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kut Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (MKE Kurumu Pirinç Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Sivas Ulusal Güvenlik Eğitim ve Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 8.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Alnıaçık Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 8.Bölge Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Soysal VIP Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Van Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Vega-Tim Özel Güvenlik Eğitim Ltd. Şti. (Van ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Bağlı Sağlık Tesisleri (Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hast., İpekyolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hast., ADSM) Özel Güvenlik Hizmet Alımı işi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mart 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-A.G.M. Özel Güvenlik Kor. ve Eğit. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bingöl Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mart 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-CNT Özel Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tunceli İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mart 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Cevher Özel Güv. Kor. Tic. Ltd. Şti. (Tunceli İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Dösimm Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

08 Mart 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Avrupa Grup Güvenlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. – Esas Özel Güvenlik ve İsth. Hizmetleri Ltd. Şti. Adi Ortaklığı (Eskişehir Valiliği İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı işi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

03 Mart 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-GSM Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. (İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği ve Bağlı Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğt. Arş. Hst.-Kanuni Sultan Süleyman Eğt. Arş. Hst.-Başakşehir Devlet Hast.- Özel Güvenlik Hizmet Alımı işi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım