ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Teiaş Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Taş Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Doğam Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Iğdır Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Aralık İlçe Sağlık Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Iğdır Güv. Eğt. ve Dan. Hiz. Ltd. Şti. (Iğdır Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Aralık İlçe Sağlık Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 10. Bölge (samsun) Müdürlüğüne Bağlı Geçici Reşadiye Trafo Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge (Samsun) Müdürlüğüne Bağlı Geçici Reşadiye Trafo Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Belediyesi Başkanlığı 100. Yıl Otobüs Terminali Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2018, Cuma

Derin Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Zonguldak Belediyesi Başkanlığı 100. Yıl Otobüs Terminali Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd Genel Md. Bağlı Erzurum İli Lojistik Merkezi, Divriği Gar Md. Demirbağ, Çetinkaya İstasyon Şeflikleri ve Kars Gar Md. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2018, Cuma

Bir Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (TCDD Genel Md. Bağlı Erzurum İli Lojistik Merkezi, Divriği Gar Md. Demirbağ, Çetinkaya İstasyon Şeflikleri ve Kars Gar Md. Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 2. Bölge (bursa) Müdürlüğüne Bağlı 3 Adet İnterface Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2018, Cuma

Onnisan Güv. Kor. Eğt. Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 2. Bölge (Bursa) Müdürlüğüne Bağlı 3 Adet İnterface Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel. Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü ve Samsun, Ordu, Amasya, Çorum, Tokat, Sinop İl ve İlçeleri Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Ekim 2018, Çarşamba

Orta Karadeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel. Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü ve Samsun, Ordu, Amasya, Çorum, Tokat, Sinop il ve İlçeleri Trafo Merkezleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü Sivas Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Ekim 2018, Çarşamba

SER Özel Güv. Hiz. AŞ. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Sivas Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mardin Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Ekim 2018, Çarşamba

ENS Özel Eğt. Kor. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Mardin Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım