ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Döşemealtı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Akdeniz Güvenlik Hiz. A.Ş (Döşemealtı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gaziantep Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Mayıs 2018, Salı

Kaan Vip Güvenlik Hiz. A.Ş (Gaziantep Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd 2. Bölge Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

18 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) - Taş Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TCDD 2. Ankara, Eskişehir ve Yozgat Yerköy İllerinde bulunan İdareye ait tesisler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi

17 Mayıs 2018, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

14 Mayıs 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Yüksekova Kültür Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi

14 Mayıs 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Feza Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Yıldız As Güv. Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Resim ve Heykel Müzesi Müdürlüğü ve Şefik Bursalı Müze Evi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyanet İşleri Başkanlığı Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi

14 Mayıs 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Özel Özköroğlu Güvenlik Eğt. ve Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Diyanet İşleri Başkanlığı Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – AFM Güvenlik Eğt. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 14. Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Msb Askerlik Şubeleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Pars Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (MSB Ankara Tedarik Bölge Başkanlığı Askerlik Şubesi Başkanlıkları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Adilcevaz Kaymakamlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – UFİ Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Adilcevaz Kaymakamlığı Adilcevaz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım