ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Kyk Ağrı İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Temmuz 2018, Çarşamba

SYD Özel Güvenlik Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü Ahmed-i Hani ve Ümmü Eyüp Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kastamonu Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2018, Perşembe

AGM Özel Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kastamonu Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hacettepe Hastaneleri ve Üniversitesi Yerleşkeleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Haziran 2018, Perşembe

ATK VİP Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hacettepe Hastaneleri ve Üniversitesi Yerleşkeleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Haziran 2018, Pazartesi

Özel Sur Güvenlik Koruma Eğitim San. ve Tic. Ltd. Şti. (Kırıkkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

11 Haziran 2018, Pazartesi

Kalkan Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü Üniversite Birimleri, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Doğan Güvenlik, Koruma ve Eğitim Dan. ve Tic. A.Ş. (Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Valiliği Kayapınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Dünya Güvenlik Merkezi ve Eğitim Hiz.. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Kayapınar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ağrı İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Sedef Özel Güvenlik, Koruma ve Eğitim Dan. ve Tic. Ltd. Şti. (Ağrı İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır Valiliği Yenişehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Dünya Güvenlik Merkezi ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Yenişehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Gölcük Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Akıncılar Koruma ve Güüvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kocaeli Valiliği aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Gölcük Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım