ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Yıldız As Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü Tcdd 1. Bölge Müdürlüğüne (haydarpaşa) Bağlı Gar ve İstasyonlar Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Yavuz Kor. ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 1. Bölge Müdürlüğüne (Haydarpaşa) Bağlı Gar ve İstasyonlar) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bağlı Müzeler, Telif Hakları ve Sinema Müdürlüğü Döner Sermaye İstanbul İşl. Müdürlüğü ve Ges Mağazaları, Atatürk Kültür Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Atak Koruma ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Topkapı Sarayı Müzesi, Ayasofya Müzesi ve Bağlı Birimleri, Arkeoloji Müzesi, Türk ve islam Eserleri Müzesi ve Bağlı Birimleri, Yıldız Sarayı Müzesi, İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi, Hisarlar Müzesi ve Bağlı Birimleri, Galata Mevlihanesi Müzesi, Türbeler Müzesi, Telif Hakları ve Sinema Müdürlüğü, Döner Sermaye İstanbul İşletme Müdürlüğü ve GES Mağazaları, Atatürk Kültür Merkezi Müdürlüğü ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke Hes, Sır Hes, Seyhan - 1 Hes, Yüreğir Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Seç Güv. Güv. Eğt. ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke HES, Sır HES, Seyhan-1 HES, Yüreğir HES ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.ş. Kastamonu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Nisan 2019, Perşembe

Arinna Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (İller Bankası A.Ş. Kastamonu Bölge Müdürlüğü ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Optimum Özel Güv. Koruma ve Güv. Eğt. A.ş. Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

24 Nisan 2019, Çarşamba

EGS Özel Güv. Hiz. A.Ş. (Optimum Özel Güv. Eğt. A.Ş.) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

19 Nisan 2019, Cuma

Pehlivan Özel Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tedaş Genel Müdürlüğü Merkez Kampüsü, Gölbaşı Sosyal Tesisleri,göksu Bölge Müdürlüğü, Ankara, İstanbul Eğitim ve Sertifikasyon Merkezleri İle İstanbul Uluslararası Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Nisan 2019, Cuma

PİMA Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TEDAŞ Genel Müdürlüğü Merkez Kampüsü, Gölbaşı Sosyal Tesisleri,Göksu Bölge Müdürlüğü, Ankara, İstanbul Eğitim ve Sertifikasyon Merkezleri ile İstanbul Uluslararası Eğitim ve Sertifikasyon Merkezi ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Yalova Termal Kaplıcaları İşletmesi İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Nisan 2019, Cuma

Pratik Güv. Dan. ve Özel Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Yalova Termal Kaplıcaları İşletmesi İdaresi ) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tpao Trakya Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Nisan 2019, Cuma

Vira Kor. Ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TPAO Trakya Bölge Müdürlüğü ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım