ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Yeniçeri Özel Güv. Hiz. A.Ş. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Ankara Şeker Fabrikası, Makine Fabrikası, EMAF, Şeker Enstitüsü ve Tohum Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

28 Ekim 2020, Çarşamba

Ekol Grup Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü, Ankara Şeker Fabrikası, Makine Fabrikası, EMAF, Şeker Enstitüsü ve Tohum Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TDİ A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliğine Bağlı TDİ Gökçeada Kuzu Limanı ve Gerektiğinde TDİ Uğurlu İle Kabatepe Limanı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

BURHAN Güvenlik Koruma Hiz. LTd. Şti. (TDİ A.Ş. Genel Müdürlüğü Kabatepe Liman Şefliğine Bağlı TDİ Gökçeada Kuzu Limanı ve Gerektiğinde TDİ Uğurlu İle Kabatepe Limanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Taşkömür Kurumu Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Şahin 1 Vip. Güv. Kor. Ve Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Taşkömür Kurumu Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Burdur Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Pratik Güv. Dan. ve Özel Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Burdur Şeker Fabrikası Alanı) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun) ve Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge Müdürlüğü (Samsun) ve Bağlı Trafo Merkezleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

KARUN Koruma ve Özel Güv. Tic. Ltd. Şti. (Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Burhan Güv. Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yozgat Et Kombinası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Yozgat Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

20 Ekim 2020, Salı

Bozok V.İ.P. Koruma Hizm. Güv. Org. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Yozgat Şeker Fabrikası) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Erciş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Ekim 2020, Salı

İda Özel Güv. ve Kor. Hizm. Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Erciş Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım