ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Eyyübiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2019, Cuma

Hayber Güv. Ltd. Şti. (Eyyübiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali (a) İşletme Müdürlüğüne Bağlı Heaş İdari ve Sosyal İşler Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Temmuz 2019, Cuma

Ada Sakarya Özel Güv. Kor. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali (A) İşletme Müdürlüğüne Bağlı HEAŞ İdari ve Sosyal İşler Şefliği) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Haziran 2019, Çarşamba

Artvin Güv. Eğt. Hizm. ve Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Keban Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Haziran 2019, Çarşamba

Bengi Grup Özel Güv. Hizm. A.Ş. (EüAŞ Genel Müdürlüğü Keban HES İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Çatalan Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı 1 Hes Müdür Yardımcılığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Haziran 2019, Perşembe

Pima Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Çatalan HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı 1 HES Müdür Yardımcılığı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Haziran 2019, Perşembe

Makro Kor. ve Özel Güv. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğüne Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (adana) Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

15 Mayıs 2019, Çarşamba

Aysa Özel Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğüne Bağlı Doğu Akdeniz Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü ve 18. Bölge Müdürlüğüne (Adana) Bağlı Trafo Merkezleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü Tortum Hes İşletme Müdür Yardımcılığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Mayıs 2019, Pazartesi

Güçel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü Tortum HES İşletme Müdür Yardımcılığı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Yıldız As Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü Tcdd 1. Bölge Müdürlüğüne (haydarpaşa) Bağlı Gar ve İstasyonlar Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Mayıs 2019, Cuma

Yavuz Kor. ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 1. Bölge Müdürlüğüne (Haydarpaşa) Bağlı Gar ve İstasyonlar) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım