ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Eüaş Genel Müdürlüğü Çatalan Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Ekim 2018, Çarşamba

Aykut Özel Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Çatalan HES İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Balıkesir Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

31 Ekim 2018, Çarşamba

Poligard Özel Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Balıkesir Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü Heaş İdari ve Sosyal İşleri Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ekim 2018, Cuma

Zortul Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali İşletme Müdürlüğü HEAŞ İdari ve Sosyal İşleri Şefliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü Afyon Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ekim 2018, Cuma

Asıl Özel Güvenlik Koruma San. Tic. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Afyon Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Mke Hurda İşletmesi Müdürlüğü Aliağa Hurda Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Ekim 2018, Cuma

Akıncılar Kor. ve Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (MKEK MKE Hurda İşletmesi Müdürlüğü Aliağa Hurda Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Taş Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü Gölbaşı Sosyal Tesisleri İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi Hes İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Doğam Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğüne Bağlı Berke HES Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Iğdır Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Aralık İlçe Sağlık Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Iğdır Güv. Eğt. ve Dan. Hiz. Ltd. Şti. (Iğdır Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı Aralık İlçe Sağlık Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 10. Bölge (samsun) Müdürlüğüne Bağlı Geçici Reşadiye Trafo Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

23 Ekim 2018, Salı

Ortakaradeniz Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 10. Bölge (Samsun) Müdürlüğüne Bağlı Geçici Reşadiye Trafo Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Belediyesi Başkanlığı 100. Yıl Otobüs Terminali Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

12 Ekim 2018, Cuma

Derin Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Zonguldak Belediyesi Başkanlığı 100. Yıl Otobüs Terminali Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım