ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Teiaş Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü (adapazarı) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

19 Şubat 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – CNT Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü (Adapazarı) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Doğan Güvenlik Koruma, Eğitim ve Dan. ve A.Ş. (Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

09 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Emin Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Kocaeli Üniversitesi ve Bağlı Birimler ile Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – DGS Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Gümüşhane Müzesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Has Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Gümüşhane Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Gümüşhane Müzesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gümüş Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz.Ltd.Şti (Zonguldak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Kozlu Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ve Karadeniz Ereğli Çocuk Koruma Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Midyat Devlet Hastanesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Yeni Yıl Özel Güvenlik Hiz.Ltd.Şti ( Mardin İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Midyat Devlet Hastanesi Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kars Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..kars Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Ocak 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Atlantik Güvenlik Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti (Kars Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Kars Kültür Merkezi, Müze Müdürlüğü, Anı Örenyeri, Sarıkamış Katarina Köşkü, Atatürk Çocuk Kütüphanesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kars Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Ocak 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Atlantik Güvenlik Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti (Kars Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.ş. İzmir Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

31 Ocak 2018, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Arı Özel Güvenlik Kor. Eğt. Hiz. Ltd. Şti (İller Bankası A.Ş. İzmir Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım