ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Dsi 7.bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

06 Şubat 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-ÖZ D-İ Özel Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (DSİ Genel Müdürlüğü 7.Bölge Müdürlüğü Merkez Tesisler ve Bağlı Tesisler (DSİ Atakum Tesisleri, DSİ 71.Şube Müd. Çarşamba Ovası Sulama Kont. Başmüh., DSİ Tokat 72.Şube Müdürlüğü, DSİ Amasya 73.Şube Müdürlüğü Merkez Tesisleri ile Yedikır Su Ürünleri Üretim ve Araştırma İstasyonu, DSİ Sinop 74.Şube Müdürlüğü, DSİ Ordu 75.Şube Müdürlüğü) Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mke Kırıkkale Destek Hizmetleri İşletmesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Ocak 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Akıncılar Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (Kırıkkale MKE Kurumu Destek Tesisleri İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Ocak 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Boztepe Özel Güvenlik Kor. ve Eğit. Hiz. Ltd. Şti. (Ordu Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 19. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

12 Ocak 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Akdeniz Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 19. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kayseri Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Ocak 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Pınar Özel Güvenlik Koruma Araş. Dan. Hiz. ve Güv. Sist. San. Tic. Ltd. Şti. (SGK; Kayseri Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Ocak 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Doğan Güvenlik Koruma Eğt. Dan. ve Tic. A.Ş. (Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

30 Aralık 2016, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-A.G.M. Özel Güvenlik Kor. ve Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

30 Aralık 2016, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Tuğra Güvenlik Öz. Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Aganpir Özel Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. (Şanlıurfa Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Aralık 2016, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Haliç Özel Güvenlik Kor. Eğt. Kur. San. ve Tic. Ltd. Şti. (Şanlıurfa Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Sosyal Medya

Copyright © 2024 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım