ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

17 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Erzurum Müze Müdürlüğü , Erzurum Kalesi, Yakutiye Medresesi, Atatürk Evi, Aziziye Çocuk Kütüphanesi, Kazım Karabekir Kütüphanesi Özel Güvenlik (Silahlı-Silahsız) Hizmet Alımı İşi-EMAN Güvenlik Koruma Eğt. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

13 Kasım 2017, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Emin Koruma Güv. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ardahan İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ardahan İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Artvin Güvenlik Eğitim Hiz. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ankara Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

10 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ankara Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Vadi Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ordu Valiliği Sosyal Hizmet Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Boztepe Özel Güv. ve Kor. Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Ordu Valiliği Altınordu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Canem Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Edirne Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

10 Kasım 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kent Özel Güvenlik Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Şırnak İl Özel İdaresi Silopi Tır Parkı ve Kantarlarda Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Erzurum Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

09 Kasım 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Erzurum Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Erzurum Resim Heykel Müzesi ve Galerisi Müdürlüğü Kongre Hizmet Binası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Modern Özel Güvenlik Eğt. ve Dan. Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

09 Kasım 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Giresun Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Giresun Müze Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Samuray Özel Güv. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sakarya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı.

09 Kasım 2017, Perşembe

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi-Hekimoğlu Özel Güv. ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım