ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Et Kombinası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Bir Güvelik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Afyon Beton Travers Fabrikası Toplu Sözleşmesi İmzalandı

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-TCDD İşletme Genel Müdürlüğü afyon Beton Travers Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik (silahlı ) Hizmet Alım İşi – Şahdem Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Gençlik ve Spor Müdürlüğü Toplu Sözleşmesi İmzalandı…

16 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kocaeli Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bağlı İl ve İlçe Tesisleri Özel Güvenlik Hizmet Alım İşi-Bilge or. ve Özel Güv.Hiz. Tic.Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kars İl Özel İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Ağustos 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kars İl Özel İdaresi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -KAFKAS Güvenlik.A.Ş arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Temmuz 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Samsun Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım Onarım Daire Başkanlığı Derebahçe Tesisleri Özel Güvenlik Alım İşi -Ortakaradeniz Özel güv. hiz. Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Temmuz 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ve Bağlı işyerleri (İçme Suyu Arıtma Tesisleri, Çakmak Barajı, Derebahçe Tesisleri Genel Müdürlük Atakum Yerleşkesi -Ortakaradeniz Özel güv. hiz. Ltd.Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Temmuz 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Bayburt Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Memnune Evşen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, Kadın Konukevi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi- Çay Özel Güv.Eğt. ve Kor.Hiz. Ltd. Şti.-K.G.M.Güv. ve Eğt. Hiz.Ltd.Şti. Ortak Girişimi arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Çayırova Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Temmuz 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Kocaeli Çayırova Kaymakamlığı aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü Çayırova Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Özel Güvenlik Alımı İşi -Akıncılar Kor. ve Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Konya Vergi Denetim Kurulu Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

21 Temmuz 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Vergi Denetim Kurulu Konya Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı Ana Hizmet Alım İşi – Atabey Özel Güv.Hiz. Tic. Ltd. Şti arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şırnak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

18 Temmuz 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Şırnak Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi -Kent Özel Güv. Hiz. San. ve Tic. Ltd.Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım