ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

DHMİ Genel Müdürlüğü Ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

Pars Koruma Ve Güv. Hiz. Ltd. Şti. - Hayat Kor. Ve Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (DHMİ Genel Müdürlüğü Ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonları) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Mart 2020, Çarşamba

Tarancı Özel Güv. Ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektöü Kamu İşveren Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Eriş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Şubat 2020, Çarşamba

ERAY Özel Güv. Koruma ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Eriş Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı ) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 2. Bölge Müdürlüğü (Ankara) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

14 Şubat 2020, Cuma

Murat Özel Güv. Ve Kor. Hiz. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 2. Bölge Müdürlüğü (Ankara)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge (Van) Müdürlüğüne Bağlı (Van,Hakkari,Ağrı,Muş,Bitlis,Iğdır) Sosyal Tesisleri ve Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

14 Şubat 2020, Cuma

Yeni Yıl Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 17. Bölge (Van) Müdürlüğüne Bağlı (Van,Hakkari,Ağrı,Muş,Bitlis,Iğdır) Sosyal Tesisleri ve Trafo Merkezleri) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TPAO Genel Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Şubat 2020, Pazartesi

Em-Ka Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (TPAO Genel Müdürlüğü ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Şubat 2020, Pazartesi

Ekol Grup Güv. Koruma ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Çarşamba Şeker Fabrikası Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.Ş. Konya Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Şubat 2020, Pazartesi

YILDIRIM Özel Güv. Hiz. ve Özel Güv. Eğit. Ltd. Şti. (İller Bankası A.Ş. Konya Bölge Müdürlüğü ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Bursa Linyitleri Takip ve Koordinasyon Müdür Yardımcılığı Sosyal Tesisleri

05 Şubat 2020, Çarşamba

Mono Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Bursa Linyitleri Takip ve Koordinasyon Müdür Yardımcılığı Sosyal Tesisleri ) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Soma Termik Santrali ve Koordinasyon İşletme Müdürlüğü

05 Şubat 2020, Çarşamba

Bin Sat ve Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Soma Termik Santrali ve Koordinasyon İşletme Müdürlüğü) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası (TÜHİS) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım