ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Ankara Şeker Fabrikası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Aralık 2018, Çarşamba

Kuzey Rüzgarı Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Ankara Şeker Fabrikası Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İller Bankası A.ş. Erzurum Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

26 Aralık 2018, Çarşamba

Akdeniz Güv. Hiz. A.Ş. (İller Bankası A.Ş. Erzurum Bölge Müdürlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

25 Aralık 2018, Salı

Atlantik Güv. Koruma ve Özel Eğt. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mkek Genel Müdürlüğü Destek Tesisleri İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

18 Aralık 2018, Salı

Akıncılar Koruma ve Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (MKEK Genel Müdürlüğü Destek Tesisleri İşletme Müdürlüğü) adına TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş Genel Müdürlüğü Ağrı Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Aralık 2018, Pazartesi

Deniz Alp Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü Ağrı Şeker Fabrikası) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürlüğü (adana) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Aralık 2018, Pazartesi

Bengi Grup Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürlüğü (Adana)) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Genel Müdürlüğü Keban Hes İşletme Müdürlüğü Bağlı Kiğı Hes Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

04 Aralık 2018, Salı

3 As Güvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Keban HES İşletme Müdürlüğü Bağlı Kiğı HES) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi A.ş. Genel Müdürlüğü (tüdemsaş) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

03 Aralık 2018, Pazartesi

Bir Güv. ve Kor. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Türkiye Demiryolu Makinaları Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü (TÜDEMSAŞ)) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tcdd İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

30 Kasım 2018, Cuma

Bronz Koruma Güvenlik Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İzmir Liman İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Batman Belediye Başkanlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

30 Kasım 2018, Cuma

Etkin Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (Batman Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım