ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Bin Sat ve Özel Güv. Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Bingöl Et Kombinası Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü (Adana) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Kent Özel Güv. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğü (Adana)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürlüğü (Adana) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Çam Güvenlik Hizmetleri A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 18. Bölge Müdürlüğü (Adana)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 5. Bölge Müdürlüğü (Malatya) Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Titiz Özel Koruma ve Güv. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD 5. Bölge Müdürlüğü (Malatya)) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü ve Bağlı Tesisler Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Beştepe Güv. Hiz. A.Ş. (TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü ve Bağlı Tesisler) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Susurluk Şeker Fabrikaları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

29 Eylül 2020, Salı

Secline Özel Güv. Kor. Hiz. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Susurluk Şeker Fabrikaları Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı HEAŞ İdari ve Sosyal İşler Şefliği Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

10 Ağustos 2020, Pazartesi

Zortul Özel Güv. ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü İstanbul Doğalgaz Santralleri İşletme Müdürlüğüne Bağlı HEAŞ İdari ve Sosyal İşler Şefliği) Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

TEİAŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

22 Temmuz 2020, Çarşamba

Şark Özel güv. Ltd. Şti-CMG Özel Güv. ve Kor. Hiz. A.Ş. (TEİAŞ Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğü ve Bağlı Trafo Merkezleri) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ilgın Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

16 Temmuz 2020, Perşembe

BNG Özel Güv. Ltd. Şti. (Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Ilgın Şeker Fabrikası) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

13 Temmuz 2020, Pazartesi

İSD Özel Güv. Hiz. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Tekirdağ Doğalgaz İşletme Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen TÜHİS-Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşverenleri Sendikası ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım