ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Diyarbakır Valiliği Yenişehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Dünya Güvenlik Merkezi ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (Diyarbakır Valiliği Yenişehir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Gölcük Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Akıncılar Koruma ve Güüvenlik Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Kocaeli Valiliği aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Gölcük Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sinop Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

CNS Güvenlik, Eğitim ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Sinop Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

08 Haziran 2018, Cuma

Atom Özel Güvenlik Sav. Sis. Eğt. Dan. Hiz. Ltd. Şti. (Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü Gölcük Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

Tutku Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Balıkesir Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

Beyza 1 Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti (Balıkesir Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bağlı Tesisler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kırklareli Kyk Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

Kalkan Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti (Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü Ahmet Cevdet Paşa Yurdu ve Evladı-ı Fatihan Yurdu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Boğaziçi Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsü, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Merkezi, Kuzey Kampüs, Güney Kampüs ve Uçaksavar Kampüsü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Erzincan Şeker Fabrikası Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

BY Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Erzincan Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Bayburt Belediyesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

05 Haziran 2018, Salı

Ak Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Bayburt Belediyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım