ArkaPlan

Toplu İş Sözleşmeleri

Harran Üniversitesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Batu Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. – Kral Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti. İş Ortaklığı (Harran Üniversitesi Rektörlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Ar Güvenlik Koruma ve Eğitim Hizmetleri Tic. A.Ş. (Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlar(Kocaeli Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müd., Büyükşehir Belediyesi Tavşancıl Huzurevi Müd., Kocaeli Bakım ve Sosyal Rehabilitasyon Merkezi Müd., Kocaeli 2.Kadın Konukevi Müd., Kocaeli 3.Kadın Konukevi Müd., Kocaeli 1.Kadın Konukevi Müd., Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Tokat İl Kültür ve Turizm Müze Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Tokat Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Müze Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – İlk Kent Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Eüaş Tortum Hes İşletme Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-EÜAŞ Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz ve Yöresi İşletme Müdürlüğü Tortum HES İşletme Müdür Yardımcılığı (Teknik) Özel Güvenlik (Silahlı) Hizmet Alımı – Artvin Güvenlik Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Mta Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

05 Mayıs 2017, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İda Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.-6H Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. Ortak Girişimi (MTA, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Teiaş 15.bölge Müdürlüğüne Bağlı 18 Trafo Merkezi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

03 Mayıs 2017, Çarşamba

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Poligard Özel Güvenlik ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. (TEİAŞ 15.Bölge Müdürlüğü 18 Trafo Merkezi (Erzurum İlinde Bulunan Aşkale, Elif Havza, Hınıs, Horasan, İspir, Olur Havza, Oltu, 380/154 kV Tortum Trafo Merkezleri ve Doğu Anadolu Yük Tevzi İşletme Müdürlüğü, Erzincan İlinde Bulunan Tercan, Refahiye Trafo Merkezleri, Bayburt Trafo Merkezi, Kars İlinde Bulunan Kars 1, Kars 2, Geçici Karakurt, Narinkale Trafo Merkezleri, Ardahan İlinde Bulunan Ardahan Posof Havza Trafo Merkezleri, Tunceli İlinde Bulunan Pülümür Trafo Merkezi) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Halk Sağlığı Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Mayıs 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Rass Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. & Şifre Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. Ortak Girişimi (İstanbul Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Ana Hizmet Binası, Ek Hizmet Binası ve 1 nolu Halk Sağlığı Lab., Maltepe Zümrütevler Ek Hizmet Binası Maltepe Girne Ek Hizmet Binası, 2 nolu Halk Sağlığı Lab. 3 nolu Halk Sağlığı Lab. Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Giresun Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

02 Mayıs 2017, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Giresun Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Samuray Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

29 Nisan 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-İTÜ Ayazağa Yerleşkesi ve Bağlı Yerleşkelerin (Gümüşsuyu, Maçka, Taşkışla, Tuzla, İspirtohane) Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Gap Vip Özel Güvenlik Ltd. Şti.-Azra Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şeker Fabrikaları Bitki Islah İstasyonları Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı..

29 Nisan 2017, Cumartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ)-Şeker Fabrikaları A.Ş. Şeker Enstitüsüne Bağlı Ilgın Bitki Islah İstasyonu ve Eskişehir Deneme İstasyonu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi – Feza Güvenlik Hiz. LTd. Şti.-Yıldız As Güvenlik Ltd. Şti. İş Ortaklığı arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2020 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım