ArkaPlan

Haberler

A.ç.s.h.b. Tarafından 19. İş Kolu Üye İstatistik Verileri Açıklandı

31 Temmuz 2019, Çarşamba

2019 Temmuz İş Kolu Üye İstatistikleri A.Ç.S.H.B Tarafından Açıklandı, 41.444 Üye ile her sene istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Güvenlik-İş Sendikamız, sadece son 6 ayda 5.560 Üye katılımı ile siz değerli meslektaşlarımızla gücümüze güç katarak ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. 19. İş Kolunda verdiğimiz mücadelede bizlere destek veren değerli üyelerimize ve özel güvenlik görevlilerine teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Teiaş 11. Bölge Müdürü Bingöl'e Ziyaret

31 Temmuz 2019, Çarşamba

ŞUBELERİMİZDEN HABERLERGüvenlik-İş Sendikası Samsun Şube İdari Sekreterimiz Ahmet ÖZTÜRK ve Ankara Bölge İdari Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN, TEİAŞ 11. Bölge Genel Müdürü Hadi BİNGÖL'ü makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Destici'den Türk - İş'e Ziyaret

31 Temmuz 2019, Çarşamba

Genel Başkan Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret eden DESTİCİ, TÜRK-İŞ'in 67'nci kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Özel Güvenlik Görevlilerine ve Teşkilatımıza Teşekkür Mesajı

31 Temmuz 2019, Çarşamba

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 2019 Temmuz 19. İş Kolu Üye İstatistikleri bugün resmi gazetede yayımlandı.

Detaylı Bilgi

Kılıçdaroğlu'ndan Türk - İş'e Ziyaret

31 Temmuz 2019, Çarşamba

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU, konfederasyonumuzun kuruluşu'nun 67. yılı münasebetiyle Genel Başkan Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Edirne’de Üyelerimizle Buluştu

30 Temmuz 2019, Salı

Edirne’de üyelerimiz için organize edilen Güvenlik-İş Sendikası Edirne İl Temsilciliğimizin düzenlediği dayanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi

Türkiye'nin En Büyük İşçi Konfederasyonumuz Türk - İş 67 Yaşında

30 Temmuz 2019, Salı

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkanımız Ergün Atalay, "Konfederasyonumuz, adındaki Türkiye ibaresi ve logosundaki ay yıldızlı bayrakla 67 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin birliği, huzuru ve kalkınması için verdiği mücadeleyi sürdürecek." dedi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikamızdan 19.iş Kolundaki Sendikalara ‘’güç Birliği’’ Çağrısı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

TÜRK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikası olarak 19.İş kolunda yetkili olan özel güvenlik işçileri adına faaliyette bulunan tüm sendikalara Güvenlik-İş Sendikası olarak ‘’GÜÇ BİRLİĞİ’’ çağrısı yapıyoruz.

Detaylı Bilgi

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Üçüncü Oturumu Gerçekleştirildi

29 Temmuz 2019, Pazartesi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi üçüncü oturumu 22.07.2019 tarihinde Sendikamız Genel Merkez Toplantı salonunda gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı Ögnet ve Kaan Projelerinin Açılışına Katıldı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Kamusal Asayiş Analiz Nitelik Geliştirme Projesi (KAAN) ve Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyon Projesi (ÖGNET) tanıtım toplantısı İstanbul Haliç Kongre Merkezinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Suat Çelik, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Polis Başmüfettişleri, özel güvenlik şirketlerinin yöneticileri ve çok sayıda özel güvenlik görevlilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım