ArkaPlan

Haberler

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

19 Kasım 2018, Pazartesi

Mevlid Kandili, İnsanlığa rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)'in kainat ufkundan bir güneş gibi doğduğu gündür.

Detaylı Bilgi

12 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

19 Kasım 2018, Pazartesi

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlileri İçin 6 Maddelik Kanun Teklifi T.b.m.m'de Komisyonlara Sevk Edildi

13 Kasım 2018, Salı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici' nin Meslektaşlarımız Özel güvenlik görevlileri ile ilgili olarak hazırlanışında Güvenlik-İş Sendikamızın ortak çalışması olan kanun teklifimiz TBMM'de ilgili komisyonlara sevk edildi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Strateji ve Bütçe Başkanı Ağbal’ A Ziyaret

12 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın Naci Ağbal’ ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Enez' De Yapılan Greve Destek

10 Kasım 2018, Cumartesi

Türk-İş' bağlı Türkiye Maden İşçileri Sendikası ile Amcol Mineral Madencilik San. ve Tic. A.Ş yetkilileri arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşma sağlanamaması üzerine 85 üyesiyle 05.11.2018 sabah 08.00 itibariyle greve başladı.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Mhp Grup Başkanvekili Bülbül'e Ziyaret

09 Kasım 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Sayın Muhammed Levent Bülbül’ü Türkiye Büyük Millet Meclisinde makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette, Sendikamızın katkısı ile hazırlanan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’ nin Meclis’ e verdiği kanun teklifi ile ilgili desteklerini isteyerek, kanun teklifinin içeriği ve özel güvenlik görevlileri meslektaşlarımız hakkında bilgi verdi.

Detaylı Bilgi

Özlem ve Saygıyla Anıyoruz..

09 Kasım 2018, Cuma

Kurtuluş Savaşı’ nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’ nin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk’ ü ebediyete irtihalinin 80. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Elektrik Üretim A.ş Genel Müdür Yardımcısı Çiğdem' E Ziyaret

07 Kasım 2018, Çarşamba

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi'de Biz Birlikte Güçlüyüz Mesajı

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası olarak 4 yıldır örgütlü olduğumuz DHMİ Bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlileri meslektaşlarımız için yeni ihale döneminde, bütçe yetersizliğinden dolayı %5 ücret düşüklüğünün olmaması adına Güvenlik-İş Sendikası olarak başlatmış olduğumuz mücadelede, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Mehmet Cahit Turhan ile yaptığımız görüşmeler neticesinde %5 ücret düşüklüğü ortadan kalkmış ek ödenek sağlanmış yeni ihale döneminde ücret düşüklüğünün olmayacağı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafımıza iletmiştir.

Detaylı Bilgi

13 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

05 Kasım 2018, Pazartesi

AMASYA YEŞİLIRMAK ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜANKARA EÜAŞ GÖLBAŞI KİMYA LABORATUARIGAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜGAZİANTEP HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİGAZİANTEP ŞAHİNBEY ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜİZMİR İL MÜFTÜLÜĞÜİZMİR KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜKÜTAHYA KYK İL MÜDÜRLÜĞÜKÜTAHYA TKİ GARP LİNYİTLERİ İŞLETMESİMANİSA EÜAŞ DEMİRKÖPRÜ HES İŞLETMESİMANİSA TURGUTLU BELEDİYESİŞANLIURFA HİLVAN DEVLET HASTANESİUŞAK ÜNİVERSİTESİ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım