ArkaPlan

Haberler

Genel Mali Sekreterimizden Manisa Kyk’ya Ziyaret

02 Nisan 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Mali Sekreteri Erdal ERVAN, göreve yeni atanan KYK Manisa İl Müdürü Semih Sami Çoskun‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Muhsin Yazıcıoğlu’nu Anma Programına Katıldı

02 Nisan 2018, Pazartesi

(BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 9. yılı nedeniyle anma programı düzenlendi. Programa yoğun katılım olurken özel güvenlik görevlilerinin gönlünde ayrı bir yeri olan Yazıcıoğlu için özel güvenlik görevlileri adına Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı bir konuşma gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Kyk İzmir İl Müdürlüğüne Ziyaret

30 Mart 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Mali Sekreteri Erdal ERVAN, KYK İzmir İl Müdürü Hüseyin GÜNEŞ‘i ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Yönetmelik Resmi Gazete’de Yayımlandı.

30 Mart 2018, Cuma

Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımlarında Toplu İş Sözleşmesinden kaynaklanan fiyat farkının ödenmesine dair yönetmelikte değişiklik yapılmasına ilişkin yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı.

Detaylı Bilgi

Kamu Spotumuz Yayında..!

23 Mart 2018, Cuma

“Bizler doğdunuz hastaneden defnedildiğiniz mezarlıklara varana kadar yaşamınızın her anında sizlerle olan Özel Güvenlik Görevlileriyiz. Yani Beşikten Mezara sizlerleyiz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Odtü’ye Ziyaret

23 Mart 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet DURCUK ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ, ODTÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Türker ÖZKAN’ı ziyaret etti. Ziyarette Ankara Bölge Şube Mali Sekreteri Orhan TEKBALKAN ve ODTÜ İşyeri Temsilcimiz Ekrem İNCESU hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, " Güvenlik - İş " Dedi…!

23 Mart 2018, Cuma

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ’nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ/Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası Güvenlik-İş Ailemize, aramıza katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Genel Başkanı Ergün Atalay Sendikamızı Ziyaret Etti

21 Mart 2018, Çarşamba

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay, Türk-İş Mali Sekreteri (T. Yol-İş Sendikası Genel Başkanı) Ramazan Ağar ve Demir Yol-iş Mevzuat Sekreteri İsmail Baygın Güvenlik-İş Sendikamızı ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Kaü’de Üyelerimiz İle Bir Araya Geldi

20 Mart 2018, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Kars’ta Kafkas Üniversitesi’nde görev yapan ve 4 Aralık sürecine takılan özel güvenlik görevlileri ile bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

20 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Akhan Özel Güvenlik Eğt. Kor. hiz. Tic. Ltd. Şti – Asıl Özel Güvenlik San. Tic. Ltd. Şti. iş ortaklığı (Denizli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Çivril Beycesulan Höyüğü, Bulca Yenicekent Tropolis Antik Kenti Honaz Conesseia Antik Kenti , Tavas Kızılcabölük Heraclia Hieron Antik Kenti, Kale Tabea Antik Kenti, Çal Bahadınlar Apollon Lermonas Tapınağı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım