ArkaPlan

Haberler

Başın Sağ Olsun Türkiye’m

02 Mart 2018, Cuma

Dün akşam saatlerinde “Bölücü terör örgütlerine yönelik Afrin’de operasyonda bulunan askerlerimize yönelik gerçekleştirilen saldırıda 8 Askerimiz yaşamını yitirmiştir” haberini aldık.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Kyk Genel Müdürü Aksu’yu Ziyaret Etti

01 Mart 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan AKSU’yu makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Soma Maden Şehitliğine Ziyaret

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA ile birlikte Soma Maden Şehitliğini ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Soma Madenciler İlkokulunun Açılışı Gerçekleşti

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu Üyeleri, ile Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA, Manisa’nın Soma ilçesindeki Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu tarafından yaptırılan TÜRK-İŞ Madenciler İlkokulu’nun açılışına katıldı.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanlar Kurulu Toplandı

27 Şubat 2018, Salı

TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulumuz İzmir’de Toplandı. Sendikamız Güvenlik-İş Sendikası adına Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI toplantıda hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

26 Şubat 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Çağdaş Güv. Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti ( Karayolları Genel Müdürlüğü 15. Bölge MüdürlüğüÖzel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şeker - İş Sendikası’nın İmza Kampanyasına Sendikamızdan Destek

26 Şubat 2018, Pazartesi

Hükümetin almış olduğu Şeker Fabrikalarının özelleştirme kararına karşı imza kampanyası başlatan Şeker-İş Sendikası, Güvenlik-İş Sendikamızı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Başkanlar Kurulumuz Toplandı..!

23 Şubat 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Başkanlar Kurulu, Genel Merkezimizde bir araya gelen Şube Başkanlarımız ve Bölge Sorumlularının katılımıyla gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş’ten Özelleştirme Açıklaması

23 Şubat 2018, Cuma

Özelleştirme kararı alınan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş (Türkşeker) kapsamındaki 14 fabrikanın başlatılan ihale süreci konusunda TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Genel Başkan Ergün ATALAY “Özelleştirmenin çözüm olmadığı çeşitli uygulama sonuçlarıyla ortaya çıkmıştır. Bu konuda ısrarcı davranılması yeni sorunlara yol açacaktır. Şeker sanayiinin ülke ekonomisine, tarımsal üretime, istihdama ve sosyal hayata katkısı dikkate alınarak Türkşeker fabrikaları özelleştirme kapsamından çıkarılmalıdır” dedi.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Trabzon ve Rize İl Temsilcilerinden Sendikamıza Ziyaret

23 Şubat 2018, Cuma

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Trabzon İl Başkanı Gökhan GEDİKLİ ve Rize İl Temsilcisi Harun ERDOĞAN, Sendikamız Güvenlik-İş Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’yı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım