ArkaPlan

Haberler

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerimiz Başladı

08 Temmuz 2019, Pazartesi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine 08.07.2019 tarihinde İstanbul’da PTT PAL Genel Merkezinde ilk oturum gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

06 Temmuz 2019, Cumartesi

Kütahya Garp Linyit İşletmeleri' nde görevli meslektaşımız Kudret ERTÜRK kalp krizi rahatsızlığı sonucu vefat etmiştir.

Detaylı Bilgi

Başbağlar'ı Unutmadık

05 Temmuz 2019, Cuma

5 Temmuz 1993 Tarihinde Erzincan Kemaliye'ye bağlı Başbağlar köyünde yaşanan katliamın üzerinden tam 26 yıl geçti. Başbağlar Katliamı, Cumhuriyet tarihinin en büyük sivil katliamı olarak tarihe geçti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Anfa Güvenlik Genel Müdürü Bulut'u Ziyaret Etti

05 Temmuz 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcımız Galip Bektaş GÜVENÇ ve Ankara Şubemiz Eğitim Sekreteri Ekrem İNCESU, Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Genel Müdürülüğüne atanan Sayın Kemal BULUT'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI yaptığı açıklamada ; Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Güvenlik Genel Müdürü Sayın Kemal BULUT’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdik,Sayın Genel Müdürümüzün meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerine olan bakış açısı ve düşünceleri bizleri heyecanlandırdı, Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına ilgisi ve duyarlılığından dolayı ANFA Güvenlik Genel Müdürümüz Sayın Kemal BULUT’a teşekkür ediyorum dedi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç'a Ziyaret

04 Temmuz 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç'ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor 27 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

03 Temmuz 2019, Çarşamba

İSTANBUL ANADOLU ADALET SARAYI CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

Detaylı Bilgi

Madımak'ı Unutmadık

02 Temmuz 2019, Salı

2 Temmuz 1993' te Madımak Oteli önünde yaşanan ve tarihe Sivas Katliamı olarak geçen acı olayın üzerinden tam 26 yıl geçti.

Detaylı Bilgi

Gerçekleri Saklama Hak - İş, Doğrularla Yüzleş!

02 Temmuz 2019, Salı

2015 Yılında Antalya Büyükşehir Belediyesinde Sendikamız Güvenlik-İş üyesi 200 özel güvenlik emekçisi hiçbir gerekçe gösterilmeden Belediye tarafından kendilerine gönderilen kısa mesajla işten çıkarıldı, o dönemde Sendikamız Güvenlik-İş yaptığı basın açıklamaları ve eylemlerle ülke gündemindeydi, adeta sağır sultan bile duymuştu, üyelerimiz zorla ve baskı ile istifa ettirilerek HAK-İŞ’e bağlı sendikanıza üye yapılmıştı..

Detaylı Bilgi

Haber - İş Sendikası Genel Başkanı Veli Solak ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

02 Temmuz 2019, Salı

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ' e bağlı Türkiye Haber-İş Sendikası Genel Başkanı Veli SOLAK, Genel Sekreter Hüseyin ÖZÇOBAN, Genel Mali Sekreter Gökhan AYDIN ve Genel Eğitim-Teşkilatlandırma Sekreteri Tagi İŞ, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını Tüm Yurtta Coşku İle Kutladık

01 Temmuz 2019, Pazartesi

26-30 Haziran ‘Özel Güvenlik Günü ve Haftası’ 2004 yılında yayınlanan 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik” yasasının Resmi Gazete ‘de yayınlanmasının 15. Yıl dönümünde özel güvenlik görevlileri ”Özel Güvenlik Günü ve Haftası’nı kutlamaya başladı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım