ArkaPlan

Haberler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

22 Nisan 2019, Pazartesi

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan 1920 tarihimizin dönüm noktalarından biridir.

Detaylı Bilgi

Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

19 Nisan 2019, Cuma

Beraat Kandili, dinimizde mübarek kabul edilen gecelerden biridir. Her yıl Şaban ayının 14. gününü 15. Gününe bağlayan gece beraat gecesidir.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 12 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

19 Nisan 2019, Cuma

İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Detaylı Bilgi

Yol - İş ve Koop - İş Genel Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

18 Nisan 2019, Perşembe

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Yol-İş Genel Başkanı Ramazan AĞAR, ve Koop İş Genel Sekreteri Metin GÜNEY Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sağlık - İş Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

18 Nisan 2019, Perşembe

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ' e bağlı Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan TOY, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Osman ÇAVUŞ, Genel Mali Sekreter Doğan ALIÇ ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet DEMİRCİ, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Aydınlık Gazetesine Açıklamalarda Bulundu

16 Nisan 2019, Salı

Hükümetin işçinin alınteri olan kıdem tazminatıyla ilgili girişimine tepkiler günden güne büyüyor. Tartışmaların ilk gününden bu yana kıdem tazminatına dokunulmasından işçilerin rahatsız olduğunu dile getiren Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Aydınlık gazetesine değerlendirmelerde bulundu.ÇAĞIRICI, mevcut sistem terk edilerek kıdem tazminatı fonu oluşturulmak istenmesine tepki göstererek, Fondan bu zamana kadar işçiler hep zarar gördü. İşçi artık kıdem tazminatının tartışılmasından rahatsız olduğunu söyledi.

Detaylı Bilgi

Tarım - İş Sendikası Genel Başkanı Polat'tan Sendikamıza Ziyaret

16 Nisan 2019, Salı

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ' e bağlı Tarım-İş Sendikası Genel Başkanı İlhami POLAT, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK ve Galip Bektaş GÜVENÇ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

15 Nisan 2019, Pazartesi

DHMİ Denizli Çardak Havalimanında görev yapan Sendikamız üyesi, meslektaşımız Özel Güvenlik Görevlisi Erdem ŞAHİL vefat etmiştir. Merhuma ALLAH’tan rahmet, ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

İşkur Genel Müdür Yardımcısı Aktürk’ Ten Sendikamıza Ziyaret

12 Nisan 2019, Cuma

İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Bekir AKTÜRK, 3. Olağan Genel Kurulumuz sonrası yeniden başkanlığa seçilen Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ ya ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundu.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Özel Güvenlik Denetleme ve Daire Başkanı Çelik’e Ziyaret

12 Nisan 2019, Cuma

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerimiz Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme ve Daire Başkanı Suat Çelik’i makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım