ArkaPlan

Haberler

Genel Başkanımızdan Tcdd Taşımacılık A.ş. Genel Müdür Yardımcısı Altun' A Ziyaret

21 Mart 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Çetin ALTUN’ u makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Hür–iş Genel Başkanı ve Türk - İş Kktc Temsilcisi Çaluda'dan Sendikamıza Ziyaret

20 Mart 2019, Çarşamba

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (HÜR-İŞ) Genel Başkanı ve TÜRK-İŞ KKTC Temsilcisi Ahmet ÇALUDA ve KKTC Kamu İşçileri Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Lale BİÇİM ile birlikte Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK eşlik etti..

Detaylı Bilgi

Unı Global Union'dan (unı Küresel Sendika) Sendikamız ve Loomis İşçilerine Destek

19 Mart 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız her zaman çalışanın ve emeğin yanında, haksızlığa ve hukuksuzluğun karşısında olmuştur.

Detaylı Bilgi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü Kutlu Olsun

18 Mart 2019, Pazartesi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü olan bugün, ülkemizin ve dünya tarihinin akışını değiştiren vatan topraklarını düşmana teslim etmeyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Kahraman aziz şehitlerimizi en kalbi şükran ve minnet duygularımızla bir kez daha anıyoruz.

Detaylı Bilgi

Haksızlığa Dur Demek İçin Sahaya İndik. ' One Mınute Loomis'

16 Mart 2019, Cumartesi

Kurulduğu ilk günden itibaren çalışanın, emeğin yanında olan Güvenlik-İş Sendikamız, haksızlığa-hukuksuzluğa dur demek için bir kez daha sahaya indi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanı

15 Mart 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanıSendikamızın 3. Olağan Genel Kurulu 6-7 Nisan 2019 tarihinde; Beştepeler Mah. Yaşam Cad. 1. Sok. No. 7/B Söğütözü Ankara, adresinde bulunan ANADOLU HOTELS DOWNTOWN oteli toplantı salonunda Saat 10.00 aşağıda yazılı gündem ile toplanacaktır.İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 13-14 Nisan 2019 tarihinde aynı adres,aynı saat ve aynı gündemle toplanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Detaylı Bilgi

Loomis Güvenlik Hizmetlerinde Mücadelemiz Devam Edecektir

15 Mart 2019, Cuma

Özel Güvenlik Görevlileri için her alanda ve her platformda mücadeleye devam ediyoruz. Gücümüzün "BİR OLMAKTAN" geldiğini biliyor ve özel güvenlik görevlileri hak ettiği konuma gelene kadar da mücadeleye devam edeceğimizi biliyoruz.Uluslararası faaliyet gösteren Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yapmış olduğumuz örgütlenme çalışmaları sonrası işten çıkarılan kardeşlerimiz, bu süreçte yapılan uygulamalar ve toplu sözleşme için aldığımız yetki tespitine yapılan itiraz nedeniyle, şirketin "Türk İşçi Hareketi"ne ve Anayasal Hakkımız "Sendikal Hakka" olan tutumları dikkate alınarak basın açıklaması yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.Bu sebeple üyelerimizle birlikte 16.03.2019 Cumartesi günü saat 15.00'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent'te haklı taleplerimizi dile getireceğiz.Aynı anda Loomis Güvenlik Şirketi ile küresel düzeyde sözleşmesi olan İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası’da 16.03.2019 tarihinde saat 15.00’ da sendikamıza ve üyelerimize destek açıklamasını yaparak Türkiye LOOMİS Güvenlik Şirketinde yaşananlar için açıklama yapacaktır.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Üyesi ‘mesut Gölet’ Önemli Bir Başarıya İmza Attı

13 Mart 2019, Çarşamba

Güvenlik İş Sendikamız üyesi özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET, camiamızda ender görülen işlerden birisini gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Sakarya Üniversitesi Öğrencileri Sendikamızı Ziyaret Etti

12 Mart 2019, Salı

Detaylı Bilgi

Genel Merkez Kadın Komisyon Heyetimiz' İn 8 Mart Ziyaretleri

11 Mart 2019, Pazartesi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü faaliyetleri kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkez Kadın Komisyonu Heyetimiz tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım