ArkaPlan

Haberler

Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Şiddet, Her Yerde

26 Kasım 2018, Pazartesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görev yapan Güvenlik-İş Sendikası Disiplin Kurulu üyemiz Faruk Yavuz görevi başında saldırıya uğradı.

Detaylı Bilgi

Düzce İl Temsilcimiz Değerli, Hastane Önünde Basın Açıklaması Yaptı

26 Kasım 2018, Pazartesi

“Polisler olmasa canından olacaktı” Bu insan buradaki güveni sağlamak için senin yoğun bakımda yatan hastanın da, buradaki hastaların da güvenliğini için var. Diğer gençler de o coşku ile beraber güvenliğin masasına geliyorlar, telefonu yere atıp kırıyorlar. Su ısıtıcısında kaynayan suyu görevlinin başından aşağı döküyorlar. Yere düşen arkadaşın üzerine 10-15 kişi çullanıyorlar. Tekme tokat dövüyorlar. Şans eseri orada polisler olmasaydı Allah korusun arkadaşımız canından olacaklar.”

Detaylı Bilgi

Acımız Büyük

26 Kasım 2018, Pazartesi

İstanbul Sancaktepe' de eğitim uçuşu sırasında askeri helikopterin düşmesi sonucu dört askerimiz şehit olmuş ve bir askerimiz de yaralanmıştır.

Detaylı Bilgi

Balıkesir Susurluk Şeker Fabrikası, Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi ve Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi Güvenlik - İş Dedi

26 Kasım 2018, Pazartesi

Balıkesir Susurluk Şeker Fabrikası, Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

23 Kasım 2018, Cuma

Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir ve Öğretmenler, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan adsız kahramanlardır.

Detaylı Bilgi

Kılıçdaroğlu Türk - İş' İ Ziyaret Etti

22 Kasım 2018, Perşembe

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.CHP olarak toplumun her kesiminin sorunlarını dile getirmek konusunda kendilerini sorumlu gördüklerini, işçilerin büyük sorunlarının olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş' Den Şekerle İlgili Açıklama

21 Kasım 2018, Çarşamba

ATALAY, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şeker fabrikalarının özelleştirildiği Çorum, Muş ve Afyonkarahisar'ın da aralarında olduğu illerde, yüzlerce ton şeker pancarının toprağın altında kaldığını anlattı.

Detaylı Bilgi

Zonguldak Maden Ocağındaki Patlamaya İlişkin Sendikamızdan Açıklama

21 Kasım 2018, Çarşamba

Zonguldak'ın Kilimli ilçesinde ruhsatsız özel maden ocağında bugün saat 03.00 sıralarında patlama meydana geldi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Ak Parti Giresun Milletvekili İçişleri Komisyon Üyesi Aydın'a Ziyaret

20 Kasım 2018, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, AK Parti Giresun Milletvekili İçişleri Komisyon Üyesi Sayın Kadir Aydın'ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti.Gerçekleşen ziyarette, özel güvenlik görevlileri ile ilgili TBMM' de Komisyonda olan kanun teklifini istişare etti.

Detaylı Bilgi

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

19 Kasım 2018, Pazartesi

Mevlid Kandili, İnsanlığa rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)'in kainat ufkundan bir güneş gibi doğduğu gündür.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım