ArkaPlan

Haberler

Ptt'nin 178. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun

23 Ekim 2018, Salı

Yüzyılları aşkın bir süredir, hayatımızın her alanında olan PTT, ülkemizdeki haberleşme, ulaşım, bilgilendirme gibi birçok büyük işlevi görmektedir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Van' Da Temaslarda Bulundu

22 Ekim 2018, Pazartesi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’a Ziyaret

Detaylı Bilgi

Van’ Da İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

22 Ekim 2018, Pazartesi

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Van’da gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

4 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi, Sendikamıza Katıldı

22 Ekim 2018, Pazartesi

Bingöl Adaklı İlçe Entegre HastanesiErzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet HastanesiMardin Gençlik Hizmetleri Spor İl MüdürlüğüYozgat Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Açsh Bakan Yardımcısı Erdem'e Ziyaret

22 Ekim 2018, Pazartesi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Sayın Ahmet Erdem ’e Sendikamıza göstermiş olduğu ilgi ve duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Detaylı Bilgi

Basına ve Kamuoyuna Duyurulur

22 Ekim 2018, Pazartesi

Son zamanlarda ülkemizde ekonomik dalgalanmalar yaşandığı bütün kesimlerce görülmektedir. Bu ekonomik belirsizlik ve dalgalanmalardan en çok etkilenen kesim ise sayıları yaklaşık 6 milyona dayanan asgari ücretle çalışan işçi kardeşlerimizdir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız'dan Kurumsal Anlaşma

19 Ekim 2018, Cuma

Bursa İl Temsilciliğimiz, Bursa' da geçerli olmak üzere üyelerimiz için Özel Retina Göz Hastanesi ile kurumsal anlaşma yapmıştır.

Detaylı Bilgi

#lütfenözelgüvenlik Hashtag Adı Altında Tek Ses Oluyoruz..

18 Ekim 2018, Perşembe

Twitter' da #LütfenÖzelGüvenlik hashtag adı altında 36 bin üyemizin desteği ile Güvenlik-İş Sendikası olarak tüm özel güvenlik görevlilerinin katılımını sağlayarak topluma mesleğimizi anlatmak ve sorunlarımızı dile getirmek adına tek ses oluyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' Ya Ziyaret

18 Ekim 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' yu ziyaret etti.Gerçekleştirilen ziyarette, Özel Güvenlik Görevlilerinin sorun ve taleplerini ve özellikle son zamanlarda hastanelerde meslektaşlarımızın yaşadığı sorunları içeren bir dosya takdim edildi.Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Sayın Mehmet Celal Fendoğlu, TBMM' de Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olacağını ve her türlü desteği vereceğini bu konuların takipçisi olacağını söyledi. Güvenlik-İş Sendikası olarak MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' ya ilgisi ve duyarlılığından dolayı Sendikamız ve meslektaşlarımız adına teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi

Güvenlik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kitabı Çasgem Tarafından Yayınlandı.

17 Ekim 2018, Çarşamba

Hızla büyüyen özel güvenlik sektöründe giderek artan sayıda çalışan sağlık güvenlik sorunlarıyla karşılaşıyor. Can ve mal güvenliğimizi sağlayan özel güvenlik görevlilerinin karşılaşabilecekleri tehlike ve riskleri tanımlamak; çalışanları bu tehlike ve risklerden korumak için alınması gereken önlemleri belirlemek ve uygulamak; tarafların payına düşenleri yapmalarını sağlamak oldukça önemlidir.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım