ArkaPlan

Haberler

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

02 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Paneline Katıldı

02 Mart 2018, Cuma

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Panelidüzenlendi, Panele geniş katılım sağlandı, Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel BaşkanımızÖmer Çağırıcı ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz katılım sağladı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi Genel Müdürü Funda Ocak’a Ziyaret

02 Mart 2018, Cuma

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Sayın Funda OCAK’a Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyaret gerçekleşmiştir.

Detaylı Bilgi

Başın Sağ Olsun Türkiye’m

02 Mart 2018, Cuma

Dün akşam saatlerinde “Bölücü terör örgütlerine yönelik Afrin’de operasyonda bulunan askerlerimize yönelik gerçekleştirilen saldırıda 8 Askerimiz yaşamını yitirmiştir” haberini aldık.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Kyk Genel Müdürü Aksu’yu Ziyaret Etti

01 Mart 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan AKSU’yu makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Soma Maden Şehitliğine Ziyaret

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA ile birlikte Soma Maden Şehitliğini ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Soma Madenciler İlkokulunun Açılışı Gerçekleşti

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu Üyeleri, ile Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA, Manisa’nın Soma ilçesindeki Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu tarafından yaptırılan TÜRK-İŞ Madenciler İlkokulu’nun açılışına katıldı.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanlar Kurulu Toplandı

27 Şubat 2018, Salı

TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulumuz İzmir’de Toplandı. Sendikamız Güvenlik-İş Sendikası adına Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI toplantıda hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

26 Şubat 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Çağdaş Güv. Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti ( Karayolları Genel Müdürlüğü 15. Bölge MüdürlüğüÖzel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Şeker - İş Sendikası’nın İmza Kampanyasına Sendikamızdan Destek

26 Şubat 2018, Pazartesi

Hükümetin almış olduğu Şeker Fabrikalarının özelleştirme kararına karşı imza kampanyası başlatan Şeker-İş Sendikası, Güvenlik-İş Sendikamızı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım