ArkaPlan

Haberler

Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası Tüm Yurtta Kutlandı

02 Temmuz 2018, Pazartesi

Özel Güvenlik Görevlileri tarafından her yıl kutlanmaya başlayan 26-30 Haziran “Özel Güvenlik Günü ve Haftası” bu yıl da coşku ile kutlandı.

Detaylı Bilgi

Typ Özel Güvenlik Görevlileri, Yalnız Değilsiniz… Sendikanız Var!

02 Temmuz 2018, Pazartesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçtiğimiz Eğitim-Öğretim yılı içerisinde Türkiye genelinde toplamda 10 Bin Özel Güvenlik Görevlisi, İŞKUR-TYP (Toplum Yararına Programlar) kapsamında İstihdam edildi.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Camiamızın Acı Kaybı

02 Temmuz 2018, Pazartesi

Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı değerli insan, Hasan Öztürk’ün beklenmedik vefatı bizleri derinden üzmüştür.

Detaylı Bilgi

Türk - İş'ten Açıklama

29 Haziran 2018, Cuma

Kamuda taşeron uygulaması tamamıyla sona ermemiştir. Kapsam dışında bırakılan taşeron işçisine verilen sözler doğrultusunda çalışma barışı ve çalışma verimliliği için ayrımsız ve şartsız olarak kadro verilmesi en büyük beklentimizdir.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ankara'da Üyelerimize Ziyaret

28 Haziran 2018, Perşembe

Özel Güvenlik Günü ve Haftası dolayısıyla Güvenlik-İş Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç ve Ankara Bölge Şube Mali Sekreterimiz Orhan Tekbalkan, Ankara'da bulunan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Gaziantep'te Üyelerimize Teşekkür Belgeleri Verildi

27 Haziran 2018, Çarşamba

Gaziantep DHMİ'de çalışan sendikamız üyeleri Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımıza görevleri esnasında göstermiş olduğu duyarlılıktan ve üstün başarılarından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı tarafından gönderilen Teşekkür Belgeleri Gaziantep İl Temsilcimiz Mehmet Dinç tarafından teslim edildi.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası Kutlu Olsun

26 Haziran 2018, Salı

Kamu düzeni ve halkımızın güvenliği için 14 yıl önce hayatımıza giren özel güvenlik görevlileri 14 yılda büyük bir ivme kazanmış ve toplumsallaşan bir meslek haline gelmiştir.

Detaylı Bilgi

Yeni Dönem Ülkemize Hayırlı Olsun

25 Haziran 2018, Pazartesi

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, 24 Haziran günü gerçekleştirilen seçimler dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız ve Gezinomi Arasında Kurumsal Anlaşma

25 Haziran 2018, Pazartesi

Sendikamız üyeleri ve 1. Derece yakınları www.gezinomi.com sayfasından tatil yapmak istedikleri oteli seçip ve fiyatlarına baktıktan sonra, Gezinomi çağrı merkezi numarasını 0850 466 77 44 arayarak sendikamız üyesi olduklarını belirterek İsim, Soyisim ve T.C. Kimlik Numaralarını çağrı merkezi görevlisine söyledikten sonra seçtikleri otel için www.gezinomi.com sayfasındaki gördükleri fiyatlar üzerinden %5 indirim uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Tarım - İş Genel Başkanı İlhami Polat'tan Sendikamıza Ziyaret

25 Haziran 2018, Pazartesi

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ’e bağlı Tarım-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın İlhami Polat, Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı'yı ziyaret etti. Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk da ziyarette hazır bulundu.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım