ArkaPlan

Haberler

Genel Başkanımızdan Dhmi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ekinci'ye Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Destek Hizmetleri Daire Başkanı Erhan Ümit EKİNCİ’yi makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Kastamonu'da Temaslarda Bulundu

18 Eylül 2019, Çarşamba

ŞUBELERİMİZDEN HABERLERGüvenlik-İş Sendikası Samsun Bölge Şube Başkanımız Soner DONAT, Ankara Bölge Şube İdari Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN ve Kastamonu İl Temsilcimiz Hulusi KADİROĞLU ile birlikte Kastamonu'da ziyaretler gerçekleştirdi.Kastamonu Belediye Başkanı VİDİNLİOĞLU'na ZiyaretGüvenlik-İş Sendikamız ilk ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Belediye Başkanı Opr.Dr. Rahmi Galip VİDİNLİOĞLU'na gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleşen ziyarette Sendikamızın çalışmaları çalışma hayatı ve Belediye bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal'a ZiyaretSendikamız bir sonraki ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Üniversitesine Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hamdi TOPAL'a gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleştirilen ziyarette kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Sağlık - İş Sendikası Genel Başkanı Toy'a Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Gerçekleştirilen ziyarette çalışma hayatına yönelik fikir alış verişinde bulunuldu. Ayriyeten Taşerondan kadroya geçen işçi kardeşlerimizin mali ve sosyal olanaklarının iyileştirilmesi ve yaşadıkları zorluklar ile alakalı istişarelerde bulunuldu.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Teiaş Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yüksel'e Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Detaylı Bilgi

Üyemize Yapılan Çirkin Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz..

16 Eylül 2019, Pazartesi

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışan Özel Güvenlik Görevlisi Sendika Üyemiz Abdullah BAY Psikiyatri bölümünde hasta yakını tarafından saldırıya uğrayarak darp edilmiştir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız İskenderun ve Hatay'da Temaslarda Bulundu

12 Eylül 2019, Perşembe

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi. Ayrıca Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları, çalışma yaşamı konularında bilgilendirme yapıldı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Eskişehir'de Temaslarda Bulundu

12 Eylül 2019, Perşembe

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Hayat Kurtaran Üyemize Ziyaret

11 Eylül 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Ankara Bölge Şube Başkanı Oğuzhan BOSTAN, Ankara Şube Mali Sekreteri Selahattin CEYHAN ve Ankara Şube Teşkilat Sekreteri Engin UÇAR ile birlikte geçtiğimiz günlerde gölete uçan aracın içindeki iki kişiden birini sağ olarak kurtaran üyemiz Çağlar GÖROVA'yı görev noktasında ziyaret ederek plaket taktim etti.Eskişehir de örgütlü olduğumuz Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğünde Sarısungur göletinde görevli üyemiz Çağlar GÖROVA, 08.09.2019 tarihinde gölete uçan aracın içindeki iki kişiden birini sağ olarak kurtarmıştır.İnsan hayatının her şeyden önemli olduğunun bilincinde olan üyemiz, büyük bir kahramanlık göstererek, insani duygularının gerekliliği ile hareket etmiş ve bir hayat kurtarmıştır. Güvenlik-İş Sendikası olarak kıymetli üyemiz Çağlar GÜROVA'yı tebrik ediyor ve çalışma hayatında başarılar diliyoruz.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 9 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

10 Eylül 2019, Salı

İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Göç İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Aydın'a Ziyaret

09 Eylül 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanı Abdulaziz AYDIN'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette İdari İşler Müdürümüz Caner YILMAZ ve Av. Mehmet Serdar ARIKAN hazır bulundu.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım