ArkaPlan

Haberler

Güvenlik - İş Adana Buluşması Gerçekleşti

05 Mart 2019, Salı

Adana Fuar Merkezinde üyelerimiz için organize edilen Güvenlik-İş Sendikası Adana buluşmasında Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ile üyelerimiz 04.03.2019 tarihinde bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Havalimanları Güvenlik Memurları Günü Etkinliğine Katıldı

04 Mart 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Çankırı Karatekin Üniversitesi Genel Sekreteri Sarıca’ Ya Ziyaret

04 Mart 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş GÜVENÇ ve Şube Mali Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN ile birlikte Çankırı Karatekin Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Ali SARICA’ yı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Antalya Konyaaltı Belediyesi ve Ankara Dsi 5. Bölge Müdürlüğü Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı.

01 Mart 2019, Cuma

Mersin Büyükşehir BelediyesiAntalya Konyaaltı Belediyesi Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz tarafından yapılan açıklamada, "Güvenlik-İş Sendikası olarak Türkiye’de özel güvenlik görevlilerinin çalıştığı tüm alanlarda örgütlenmenin tek yürek olmanın gururunu yaşıyoruz, özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımız hızla Güvenlik-İş Sendikamızda birleşiyor, örgütlenme çalışmalarımız çok başarılı bir şekilde sonuç alarak ilerliyor. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz, tüm özel güvenlik arkadaşlarımızı e-devlet sistemi üzerinden 345 kodlu TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikamızda birleşmeye, birlik olmaya çağırıyoruz" denildi.

Detaylı Bilgi

28 Şubat Post - Modern Darbe Açıklaması

28 Şubat 2019, Perşembe

Bir daha yaşanmamasını temenni ettiğimiz bu darbeden sonra, 15 Temmuz 2016 tarihinde, millet olarak kanlı bir darbe/işgal girişimine maruz kaldık.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Ailemize Hoş Geldiniz " Loomis " Çalışanları

26 Şubat 2019, Salı

İşkolunun değişmez lideri sendikamız Güvenlik-İş, işkolunda ki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 11 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

25 Şubat 2019, Pazartesi

Adana Büyükşehir BelediyesiSakarya Büyükşehir BelediyesiManisa Büyükşehir BelediyesiEskişehir Tepebaşı BelediyesiSivas Cumhuriyet ÜniversitesiSivas Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü Kümbet MevkiiDiyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Denetim İstasyonlarıBalıkesir Bigadiç Devlet HastanesiKaraman İşkur İl MüdürlüğüKonya Selçuklu Sosyal Hizmet Merkezi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Mavikaradeniztv’ Nin Canlı Yayın Konuğu Oldu

25 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Mavi Karadeniz Tv’ de Canlı Yayında Ömer Can YILMAZ’ ın konuğu olarak, gündeme dair konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Güvenlik-İş Sendikamızın faaliyetleri, özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın insan hayatındaki yeri, kadroya geçen işçiler ve kadro kapsamına alınmayan işçilerin sorunları ve talepleri konularına değindi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Botaş Genel Müdürü Özcan’a Ziyaret

22 Şubat 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, BOTAŞ Yönetim Kurulu ve Genel Müdürü Sayın Burhan ÖZCAN’ ı TES-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin ÖZİL ile birlikte makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ulaştırma Memur - Sen Genel Başkanı Çalışkan’a Tebrik Ziyareti

21 Şubat 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Kenan ÇALIŞKAN’ ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım