ArkaPlan

Haberler

Hoş Geldiniz.. Güvenlik - İş Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor

29 Ocak 2019, Salı

Ankara Çevre ve Şehircilik Bakanlığıİstanbul Teknik ÜniversitesiMuş BelediyesiMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesiİzmir Seferihisar Necat Hepkon Devlet HastanesiBalıkesir Burhaniye Devlet HastanesiOsmaniye Devlet HastanesiHakkari İl Müftülüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Kanun Teklifimiz Milletimizin Meclisinde

28 Ocak 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Kocaeli' Nde Basın Açıklamasında Bulundu

28 Ocak 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Sendikamız’dan Gençlik ve Spor İl Müdürü Pervaneli’ Ye Ziyaret

25 Ocak 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Nurullah Pervaneli’ yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Afyon İl Temsilcimiz İsmail Uğur ceylan ve Yardımcısı Cennet Aydemir eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 10 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

24 Ocak 2019, Perşembe

Ankara Cumhurbaşkanlığı İletişim BaşkanlığıAnkara Yargıtay BaşkanlığıAnkara Keçiören Eğitim ve Araştırma HastanesiBolu Abant İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma HastanesiBolu Abant İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları HastanesiBursa Uludağ Üniversitesi İzmir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Balıkesir Edremit Devlet HastanesiSamsun Havza Devlet HastanesiKastamonu Sabahat Bahriyeli İnebolu Huzurevi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Endüstri 4.0 ve Sendikaların Geleceği Paneli Gerçekleşti

24 Ocak 2019, Perşembe

Kamu-Sen tarafından düzenlenen ''Endüstri 4.0 ve Sendikaların Geleceği Paneli'' 24.01.2019 Perşembe Günü Gerçekleşti. Türk-İş Genel Başkanımız Ergün ATALAY panelde bir konuşma gerçekleştirdi.Programa; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt SELÇUK, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet ERDEM, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder KAHVECİ, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) Türkiye Ofisi Direktörü Numan ÖZCAN, Çalışma Genel Müdürü Nurcan ÖNDER, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Faik YAVUZ ve çok sayıda sendika temsilcisi katıldı.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanlar Kurulu Toplandı

23 Ocak 2019, Çarşamba

TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu 23. Dönem 17. Toplantısı, 23 Ocak 2019 Çarşamba günü Ankara'da Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' nın da katılımıyla TÜRK-İŞ Genel Merkezin'de yapılmıştır. Ülke ve çalışma hayatıyla ilgili gündemdeki konuların değerlendirildiği toplantı sonrası aşağıdaki hususların duyurulmasına karar verilmiştir:

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Habertürk'ten Ahmet Kıvanç'ın Sorularını Yanıtladı

21 Ocak 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Habertürk'ten Ahmet Kıvanç'ın Sorularını YanıtladıGeçen yıl nisan ayında kadroya alınan taşeron işçiler, ocak ayında yüzde 4 zam aldığını söyleyen Çağırıcı, "Asgari ücret ve biraz üzerinde çalışan işçilerin bazılarının maaşı yeni asgari ücret seviyesine çıkartılıp, yüzde 4 de toplu sözleşme zammı alırken, bazı kurumlar yüzde 4 zammı vermedi. Geçen yıl kamuda ilk defa işe giren kadrolu işçiler ile nisanda kadroya geçen taşeron işçiler arasında ise ücret farkı ortaya çıkmaya başladı" dedi.

Detaylı Bilgi

" Ekonomik Kriz, İşçi Sınıfımızın Sorunları ve Çözümler " Kurultayı Gerçekleştirildi

21 Ocak 2019, Pazartesi

Petrol-İş'in ev sahipliğini yaptığı 20 Ocak Pazar günü Ulusal Kanal tarafından Canlı Yayınlanan “Ekonomik Kriz, İşçi Sınıfımızın Sorunları ve Çözümler” konulu Kurultay düzenlendi.

Detaylı Bilgi

İşçi Temsilcilerimiz Sendikamızı Ziyaret Etti

21 Ocak 2019, Pazartesi

Ülkemizin çeşitli illerinden Sendikamıza ziyarete gelen emekçi dostlarımızın sorun ve talepleri dinlendi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım