ArkaPlan

Haberler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık 2018, Pazartesi

Engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık günü, engelli olarak tanımlanan bireylerimizin haklarına dikkat çekilmesi açısından önem taşımaktadır.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Elazığ, Tunceli ve Bingöl İllerinde Üyelerimize Ziyaret

03 Aralık 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Sekreter Ahmet Durcuk, Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Karakaş, Ankara Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç, Van Şube Başkanı Naci Beyter, Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan ve Bölgedeki Temsilcilerimizle birlikte Elazığ, Tunceli, Bingöl İllerinde üyelerimizle buluştuk.

Detaylı Bilgi

İsg Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerinin Sonuncusu Samsun’da Gerçekleştirildi

30 Kasım 2018, Cuma

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerlerinin bu yılki sonuncusu Samsun’da gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Saldırıya Uğrayan Meslektaşımız Yavuz’ A Geçmiş Olsun Ziyareti

30 Kasım 2018, Cuma

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevi başındayken vahşice saldırıya uğrayan, kalabalık grup tarafından önce kaynar su ile vücuduna su dökülen ve darp edilen Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşımız,üyemiz Faruk YAVUZ’ u, Güvenlik iş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı evinde ziyaret ederek ailesine ve kendisine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Kyk Genel Müdürü Er’e Ziyaret

30 Kasım 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali ER‘ i makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Düzce Hastanesindeki Saldırıyla İlgili, En Ağır Ceza İçin İşlem Başlattı

30 Kasım 2018, Cuma

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Devlet Hastanesi’ nde meydana gelen güvenlik görevlisine saldırı olayı ile ilgili Güvenlik-İş Sendikamız Baş Hukuk Müşaviri Av. Levent Atabay, Düzce İl Temsilcisimiz Mehmet Değer, Disiplin Kurulu Üyemiz Faruk Yavuz ve Üyelerim hastane önünde basın açıklaması yaptı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız, Tbmm’ De Ziyaretler Gerçekleştirdi

29 Kasım 2018, Perşembe

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Sayın Adil ÇELİK ve AK Parti Milletvekili Dışişleri Komisyon Üyesi ve Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Sayın Mustafa Canbey’ i TBMM'de makamlarında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Sakarya’ Da Temaslarda Bulundu

29 Kasım 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Sakarya’ da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Yavuz’a Ziyaret

28 Kasım 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’ u makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş, Kasım Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

27 Kasım 2018, Salı

Aylık net asgari ücretin halen 1.603 TL olduğu ekonomik ve sosyal koşullarda sadece tek bir çalışan için hesaplanan yaşama maliyeti 2.385 TL olarak hesaplandı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım