ArkaPlan

Haberler

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun...

08 Haziran 2018, Cuma

Şüphesiz ki bizler için Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı Kadir Gecesi, "sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu gece" olarak kabul edilir.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı

08 Haziran 2018, Cuma

Doğan Güvenlik, Koruma ve Eğitim Dan. ve Tic. A.Ş. (Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Türkiye Kamu - Sen’e Ziyaret

07 Haziran 2018, Perşembe

Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Caner Yılmaz ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin, Türkiye Kamu-Sen’i ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sivas Srt Kanalında Konuştu

06 Haziran 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sivas SRT kanalına canlı yayın konuğu olarak katıldı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Sivas’ta Temaslarda Bulundu

06 Haziran 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz, Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin, Samsun Bölge Şube Başkanımız Soner Donat ve Samsun Bölge Şube Sekreterimiz Ahmet Öztürk, Sivas’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlileri ve Genel Başkanımızdan Bbp'ye Teşekkür Ziyareti

06 Haziran 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’yi meslektaşlarımız özel güvenlik görevlileri ile birlikte ziyaret ederek, özel güvenlik mesleğini ve özel güvenlik görevlilerini her platformda savunduğu için kendilerine teşekkür etti.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

05 Haziran 2018, Salı

Tutku Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Tüm Güvenlik Görevlileri Adına İçişleri Bakanına Teşekkür

04 Haziran 2018, Pazartesi

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, İstanbul'da düzenlenen Özel Güvenlik Görevlileri Sertifika Töreni'ne katıldı. Törene katılan İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu'ya Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı tarafından tüm özel güvenlik görevlileri adına hediye verildi. Törene İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Suat Çelik, Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve Özel Güvenlik Görevlileri katıldı.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

01 Haziran 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Sedef Özel Güvenlik Koruma ve Eğt. Tic. Ltd. Şti (Kars Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne Bağlı Kağızman Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz’dan Tcdd'ye Ziyaret

30 Mayıs 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, Devlet Demir Yolları İnsan Kaynakları Daire Başkanı Korkmaz KOÇER'i ziyaret etti. Caner Yılmaz'a Ankara Şube Mali Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN eşlik etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım