ArkaPlan

Haberler

15 Temmuz Hain Darbe Girişimini Unutmadık, Unutturmayacağız

12 Temmuz 2019, Cuma

15 Temmuz hain darbe girişimine, Türk Milleti'nin, millet olmanın ne demek olduğunu gösterdiği, hain FETÖ Terör Örgütünün demokrasimize, yaşama özgürlüğümüze, Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlığına yönelik saldırısına karşı kadın, erkek, yaşlı,genç, çocuk sokağa dökülerek gösterdiği şanlı bir zaferdir 15 Temmuz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Sağlık - İş Sendikasına Ziyaret

11 Temmuz 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ ile birlikte Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren TÜRK-İŞ Konfederasyonumuza Bağlı Türkiye Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Hakan TOY ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ttk Genel Müdürü Eroğlu'na Ziyaret

11 Temmuz 2019, Perşembe

Detaylı Bilgi

Mansur Yavaş Türk - İş'i Ziyaret Etti

09 Temmuz 2019, Salı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ, 09.07.2019 tarihinde TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmelerimiz Başladı

08 Temmuz 2019, Pazartesi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerine 08.07.2019 tarihinde İstanbul’da PTT PAL Genel Merkezinde ilk oturum gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

06 Temmuz 2019, Cumartesi

Kütahya Garp Linyit İşletmeleri' nde görevli meslektaşımız Kudret ERTÜRK kalp krizi rahatsızlığı sonucu vefat etmiştir.

Detaylı Bilgi

Başbağlar'ı Unutmadık

05 Temmuz 2019, Cuma

5 Temmuz 1993 Tarihinde Erzincan Kemaliye'ye bağlı Başbağlar köyünde yaşanan katliamın üzerinden tam 26 yıl geçti. Başbağlar Katliamı, Cumhuriyet tarihinin en büyük sivil katliamı olarak tarihe geçti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Anfa Güvenlik Genel Müdürü Bulut'u Ziyaret Etti

05 Temmuz 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcımız Galip Bektaş GÜVENÇ ve Ankara Şubemiz Eğitim Sekreteri Ekrem İNCESU, Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Genel Müdürülüğüne atanan Sayın Kemal BULUT'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI yaptığı açıklamada ; Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Güvenlik Genel Müdürü Sayın Kemal BULUT’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdik,Sayın Genel Müdürümüzün meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerine olan bakış açısı ve düşünceleri bizleri heyecanlandırdı, Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına ilgisi ve duyarlılığından dolayı ANFA Güvenlik Genel Müdürümüz Sayın Kemal BULUT’a teşekkür ediyorum dedi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç'a Ziyaret

04 Temmuz 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Eti Maden Genel Müdür Yardımcısı Özgür Saç'ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor 27 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

03 Temmuz 2019, Çarşamba

İSTANBUL ANADOLU ADALET SARAYI CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım