ArkaPlan

Haberler

Hoş Geldiniz.. Güvenlik - İş Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor

17 Aralık 2018, Pazartesi

Mersin Tarsus Devlet Hastanesi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ankara Üniversitesi’nde Çalışan Üyelerimize Ziyaret

14 Aralık 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, Ankara Üniversitesinde çalışan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Asgari Ücret Tespit Komisyonu İkinci Toplantısı Gerçekleşti

13 Aralık 2018, Perşembe

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonunun (TİSK) ev sahipliğindeki toplantının başkanlığını Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder yaptı.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

12 Aralık 2018, Çarşamba

Görevi başında iken bir polis memuru tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda yaralanan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Aynı saldırıda Personel Şube Müdürü Ercan Polat ve koruma memuru Yiğit Can Köksal da yaralandı.

Detaylı Bilgi

Binali Yıldırım: Türk - İş’i Ziyaretim Yaşananlara Karşı Bir Cevaptır

12 Aralık 2018, Çarşamba

Yıldırım, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret ettikten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Detaylı Bilgi

Destici’ Den Türk - İş’ E Destek Ziyareti

12 Aralık 2018, Çarşamba

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'a yöneltilen eleştirilere ilişkin, "Çamur at, izi kalsın mantığında. O çamurun tutmayacağını çok iyi biliyoruz. Bu konuyu gündemde çok tutmanın doğru olmadığını düşünüyorum." dedi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı; Algı Yapmaya Çalışanlar, Pişman Oldu

11 Aralık 2018, Salı

Türk-İş Konfederasyonu ve Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay’ ın ülkemiz demokrasisi için verdiği mücadeleler örnek gösterilerek ülkemizde her kesim tarafından gönüllerde en anlamlı şekilde yer etmiştir, Genel Başkanımız Ergün Atalay ve Türk-İş Topluluğu 12 Eylül, 28 Şubat, 27 Nisan E-muhtıra ve 15 Temmuz’da, yaptıkları ile milli ve yerli duruşunu en önde sergilemiştir.

Detaylı Bilgi

Stk’ Lardan Atalay’ A Destek

11 Aralık 2018, Salı

TOBB, TİSK, TESK, KAMU-SEN heyeti, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY’ı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı, Artvin Hopa Karayolları 10.bölge Müdürlüğü, Çorum Alaca Devlet Hastanesi ve Muş Malazgirt Belediyesi Güvenlik - İş Dedi

11 Aralık 2018, Salı

Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı,

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Elazığ Havalimanı Başmüdürü Görür'e Ziyaret

11 Aralık 2018, Salı

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Elazığ Havalimanı Başmüdürü Zeynel Abidin Görür' ü ziyaret etti. Ziyarette Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan, Elazığ İl Temsilcisi Serkan Polat , Elazığ Havalimanı işyeri temsilcisi Serdar Gök eşlik etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım