ArkaPlan

Haberler

Vefat ve Başsağlığı

12 Şubat 2019, Salı

Üyelerimize ALLAH' tan rahmet, acılı ailelerine, teşkilatımıza ve sevenlerine sabır dileriz..

Detaylı Bilgi

Bakanlık Kadroya Giremeyenleri ve Süreci Açıklamalıdır

11 Şubat 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

08 Şubat 2019, Cuma

Adana Çukurova ÜniversitesiAnkara Sivil Havacılık Genel MüdürlüğüAnkara Karayolları Genel MüdürlüğüKırşehir İl Özel İdaresiBitlis Hizan Devlet HastanesiBitlis Mutki Devlet HastanesiVan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Kgm Destek Hizmetleri Şube Müdürü Satılmış'a Ziyaret

07 Şubat 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Ankara Bölge Şube Başkanımız Galip Bektaş Güvenç ve Ankara Şube Mali Sekreterimiz Orhan Tekbalkan, Karayolları Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Ahmet Satılmış'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen tanışma ziyaretinde Şube Müdürü Ahmet Satılmış ile çalışma yaşamına dair konularda bilgi alışverişi yapıldı.Sayın Ahmet Satılmış' a sendikamıza göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Göç İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Aydın'a Ziyaret

06 Şubat 2019, Çarşamba

Başkan Aydın, karşılıklı samimi bir sohbet havası içerisinde geçen "hoşgeldiniz ve hayırlı olsun" ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Güvenlik-İş Sendikamıza ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ' a teşekkürlerini iletti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Botaş' A Ziyaret

06 Şubat 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Uluslararası Bilimsel Teknolojileri Araştırma Derneği UBİTAD Genel Başkanı Muhsin ÖZTÜRK ile birlikte, BOTAŞ İç Denetim Daire Başkanı Sayın Arslan Günaydın’ ı makamında ziyaret etti.Genel Başkanımız ÇAĞIRICI, ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten BOTAŞ İç Denetim Daire Başkanı Sayın Arslan Günaydın' a ilgisi ve duyarlılığından dolayı şahsı ve sendikamız adına teşekkür etti.

Detaylı Bilgi

Mobbing İle Mücadele Sempozyumu Gerçekleştirildi

05 Şubat 2019, Salı

Sempozyumda TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, bir konuşma gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Üyelerimize Ziyaret

04 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet DURCUK ve Yönetim Kurulu üyesi Fevzi KARATAŞ, Sinop, Ordu, Artvin, Samsun Erzurum, Erzincan, Sivas, Amasya, Bartın, Zonguldak, Kastamonu, Rize, Giresun ve Trabzon’ da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Samsun Şube Başkanı Soner DONAT eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Tcdd Genel Müdürlüğü Koruma Güvenlik Müdürü Yaşar’a Ziyaret

04 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Ulaştırma Bakanlığı TCDD Genel Müdürlüğü Koruma Güvenlik Müdürü Nihat YAŞAR’ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

19. İş Kolunun Lider Sendikası Güvenlik - İş

31 Ocak 2019, Perşembe

2019 Ocak İş Kolu Üye İstatistikleri A.Ç.S.H.B Tarafından Açıklandı, 35.884 Üye ile Güvenlik-İş Sendikamız 19. İş Kolunun En Büyük Sendikası oldu. İş Kolunda verdiğimiz mücadelede bizlere destek veren değerli üyelerimize ve özel güvenlik görevlilerine teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım