ArkaPlan

Haberler

Chp Ekonomi Heyetinden Türk - İş'e Ziyaret

31 Ağustos 2018, Cuma

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik ÖZTRAK, İşçi Sendikaları STK ve Meslek Odalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA ve Konya Milletvekili Abdullatif ŞENER 31 Ağustos 2018 Cuma günü TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret ederek TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY ile bir araya gelerek gündemdeki ekonomik gelişmeleri değerlendirdiler.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş Genel Başkanı Ergün Atalay’dan Açıklama; " Kamuoyu Müjdeli Haber Bekliyor "

29 Ağustos 2018, Çarşamba

Türk-İş Genel Başkanımız Ergün ATALAY 29.08.2018 tarihinde T.Maden-İş Sendikasının düzenlemiş olduğu Başkanlar Kurulu Toplantısına katıldı.

Detaylı Bilgi

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

29 Ağustos 2018, Çarşamba

Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, zor koşullarda milli birlik ve beraberlik ruhu içinde kazanılmış bir zaferdir.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş’ten Açıklama: Dört Kişilik Ailenin Açlık Sınırı 1,812 Liraya Yükseldi.

27 Ağustos 2018, Pazartesi

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonumuz (Türk-İş), web sitesinde yaptığı açıklama şu şekilde;

Detaylı Bilgi

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

20 Ağustos 2018, Pazartesi

Tüm İslam alemi olarak bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin heyecanı içerisindeyiz. Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.

Detaylı Bilgi

Aradan Tam 19 Yıl Geçti, Marmara Depremini Unutmadık..

17 Ağustos 2018, Cuma

Milletimizi derinden yaralayan ve kedere boğan büyük felaketin üzerinden 19 yıl geçti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Vodafone’a Sert Tepki!

17 Ağustos 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Vodafone reklamında yayınlanan özel güvenlik görevlisi figüranın oynadığı ve özel güvenlik görevlilerinin tepkisini çeken reklamla ilgili yaptığı açıklamada ‘’Son zamanlarda sürekli televizyonlarda, sinemalarda, dizilerde ve sosyal medyada özel güvenlik görevlilerine yönelik küçük düşürücü ve aşağılayıcı reklam ve yazılar yazılmakta. televizyonda yayınlanan reklamda özel güvenlik görevlilerini kullanarak prim yapmaya çalışan Vodafone skandal bir reklamla meslektaşlarımızı adeta aşağılama girişiminde bulunmuştur.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

16 Ağustos 2018, Perşembe

Karadeniz Tıp Fakültesinde uzun süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Gümüşhane İl Temsilcimiz Mesut Koç’un kızı vefat etmiştir.

Detaylı Bilgi

Başın Sağolsun Türkiyem

16 Ağustos 2018, Perşembe

Adıyaman'da 2 gün önce mermer ocağını ateşe verip kaçan PKK'lı teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada dört askerimiz şehit oldu, üç askerimiz de yaralandı.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sinan Aksu'ya Ziyaret

16 Ağustos 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Sinan AKSU'yu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım