ArkaPlan

Haberler

Sendikamız Güvenlik - İş’ten 8 Mart Açıklaması

07 Mart 2018, Çarşamba

1857 yılında Amerika’nın New York kentinde tekstil sektöründe çalışan yüzlerce kadının, insan onuruna yakışmayan çalışma koşullarını protesto etmek ve erkeklerle eşit haklara sahip olmak amacıyla başlattığı grevde, çoğu kadın olmak üzere 129 işçinin can verdiği bu gün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak tarihte yerini almıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz’dan Sendikalara Ziyaret

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, İzmir’de Kamu-Sen ve Tüm Yerel-Sen Sendikalarını ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızın Açıklaması Medyada Geniş Yer Buldu

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’nın açıklaması medyada yankılandı. Çağırıcı’nın İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU’ya teşekkür ettiği açıklaması başta Anadolu Ajansı olmak üzere ana akım medyada geniş yer buldu.

Detaylı Bilgi

Kadın Komisyonumuzdan 8 Mart Dolayısıyla Genel Merkezimize Ziyaret

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Kadın Komisyonu 8 Mart vesilesi ile Komisyon üyeleri ile bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan İzsu Güvenlik Müdürlüğü’ne Ziyaret

06 Mart 2018, Salı

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, İZSU Koruma ve Güvenlik Daire Başkanı Sayın Figen DİNLER ÇAKAR’ı ve İZSU Güvenlik Amiri Sayın Metin ACİM‘i ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Şeker Fabrikalarında Çalışan Özel Güvenlik Görevlilerinden Sendikamıza Ziyaret

06 Mart 2018, Salı

Geçtiğimiz günlerde kamuya ait şeker fabrikalarının özelleştirilmesiyle ilgili özelleştirilmesi için düğmeye basılan 14 şeker fabrikasının bağlı olduğu Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş(TÜRKŞEKER)’de çalışan Özel Güvenlik Görevlisi İşçiler sendikamız Güvenlik-İş’e ziyarette bulundu.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

06 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü, Kastamonu Üniversitesi Kampüsü, Rektörlük Binası, Eğitim Fakültesi, Cide Rıfat Ilgaz MYO, İnebolu MYO, Araç Rafet Vergili MYO, Taşköprü MYO, Tosya MYO, Devrekani MYO, Küre MYO, İhsangazi MYO, Abana Sabahat-Mesut Yılmaz MYO, Kastamonu MYO’ya bağlı; Çatalzeytin ve Daday Kampüsleri ve Turizm Fakültesi Yedi Beyza Konağı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ (Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Sakarya’da Davutoğlu İle Görüştü

05 Mart 2018, Pazartesi

26.Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Sakarya’da TÜRK-İŞ ailesi ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün Atalay, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman, Güvenlik-İş İstanbul Anadolu Yakası Teşkilat Başkanı Güven Aramak ve Sakarya’da TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların şube başkanları hazır bulundu. 26.Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu ile gerçekleşen görüşmede karşılıklı istişare edildi. Davutoğlu’na ziyaretlerinde, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün Atalay, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve partililer ile TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikalarımızın şube başkanları eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

02 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Paneline Katıldı

02 Mart 2018, Cuma

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Panelidüzenlendi, Panele geniş katılım sağlandı, Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel BaşkanımızÖmer Çağırıcı ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz katılım sağladı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım