ArkaPlan

Haberler

Sendikamızdan Özel Sektörde Örgütlenmede Büyük Başarı

18 Haziran 2018, Pazartesi

2011 yılında kurulan sendikamız Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olma iddiasını her alanda dile getirmiş ve yaptığı çalışmalar ile bunu her fırsatta ispatlamıştır.

Detaylı Bilgi

Üyemiz Yaşam Mücadelesini Kaybetti

17 Haziran 2018, Pazar

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Akçakale Süleyman Şah konaklama tesisinde görev yapan özel güvenlik görevlisi üyemiz Ömer Yıldırım, geçirdiği kalp krizi sonucu verdiği yaşam mücadelesini kaybederek Hakkın Rahmetine kavuştu.

Detaylı Bilgi

Babalar Günü Kutlu Olsun

17 Haziran 2018, Pazar

"Baba, fâni hayatın,terbiye vereni ise,ebedî hayatın sebebidirler." Hz.Ebu Bekir (R.A.)

Detaylı Bilgi

Geçmiş Olsun... Bu Son Olsun..!

13 Haziran 2018, Çarşamba

Şanlıurfa Akçakale Süleyman Şah Konaklama tesisinde görevli özel güvenlik görevlisi meslektaşımız ve üyemiz Ömer Yıldırım görev başında kalp krizi geçirdi. Nöbet yerinde tek olan olan Yıldırım'ı mesai arkadaşları yerde baygın halde buldu.

Detaylı Bilgi

Bakırköy'de İşten Atılan Üyelerimizin Yanındayız..!

13 Haziran 2018, Çarşamba

İstanbul Avrupa Bölge Temsilciliğimiz bugün Bakırköy Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Bakan Arslan'a Teşekkür

13 Haziran 2018, Çarşamba

Kars Kafkas Üniversitesi'nde Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan üyelerimiz, bağlı bulundukları kurumun "terör örgütü bağlantısı" dolayısıyla faaliyet izin belgesi iptal edilmiş ve burada çalışan işçiler 4 Aralık'ta çalışmıyor gözüktükleri için kadro hakkından faydalanamamıştı. Bakan Ahmet Arslan'ın girişimleri ile bu işçiler kadroya alınmış ve sorun çözülmüştü. Kadro sürecinde kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan'a teşekkür plaketi verildi.

Detaylı Bilgi

Ramazan Bayramı Mübarek Olsun

12 Haziran 2018, Salı

Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

11 Haziran 2018, Pazartesi

Kalkan Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Tic. Ltd. Şti. (Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğü Üniversite Birimleri, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun...

08 Haziran 2018, Cuma

Şüphesiz ki bizler için Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı Kadir Gecesi, "sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu gece" olarak kabul edilir.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı

08 Haziran 2018, Cuma

Doğan Güvenlik, Koruma ve Eğitim Dan. ve Tic. A.Ş. (Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım