ArkaPlan

Haberler

Başın Sağ Olsun Türkiye’m

04 Ekim 2018, Perşembe

Batman’ ın Gercüş ilçesinde hain PKK’ lı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu meydana gelen patlamada 7 askerimiz şehit oldu, 1'i ağır 2 askerimiz yaralandı.

Detaylı Bilgi

Çanakkale Tki Çan Linyitleri İşletmesi ve Kayseri Teiaş 11. Bölge Müdürlüğü Güvenlik - İş Dedi

28 Eylül 2018, Cuma

Çanakkale TKİ Çan Linyitleri İşletmesi ve Kayseri TEİAŞ 11. Bölge Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Sendikamıza Ziyaret

27 Eylül 2018, Perşembe

Ziyarette Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Koop-İş Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Teşkilatlandırma Başkanı Eyüp Alemdar, Yönetim kurulumuz ve özel güvenlik görevlileri hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Şiddetin Karşılığı Olan Ceza Düşündürücüdür!

25 Eylül 2018, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Bursa'da Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşımıza saldıranlarla ilgili mahkeme kararına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Detaylı Bilgi

Koü'deki Toplu İş Sözleşmesi Sorununa Basın Açıklaması

25 Eylül 2018, Salı

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinde, Belediye-iş, Koop-iş ve Güvenlik-İş sendikamızın Kocaeli Üniversitesi bünyesinde çalışan üyeleri adına, Türk-İş Kocaeli il temsilcisi Yakup yıldız bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanlar Kurulu Gerçekleştirildi

21 Eylül 2018, Cuma

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

20 Eylül 2018, Perşembe

Detaylı Bilgi

Gaziler Günümüz Kutlu Olsun

19 Eylül 2018, Çarşamba

Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna üstün fedakârlıklar göstererek canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler Günü ayrı bir önem taşımaktadır. Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız.

Detaylı Bilgi

Gebze Teknik Üniversitesi ve Bartın Sgk İl Müdürlüğü Güvenlik - İş Dedi

14 Eylül 2018, Cuma

KOCAELİ GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ve BARTIN SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Taşeronda '80 Bin Kişi Hala Müjdeli Haberi Bekliyor'

13 Eylül 2018, Perşembe

TÜRK-İŞ Başkanımız Atalay kağıt krizine değindiği basın toplantısında kadro bekleyen taşeron işçileri hatırlattı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım