ArkaPlan

Haberler

Güvenlik - İş Sendikamızdan 8 Mart Açıklaması

08 Mart 2019, Cuma

8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. İşçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda çoğu kadın 129 işçinin can verdiği bu gün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olarak tarihte yerini almıştır.

Detaylı Bilgi

Belediye İş Sendikasından Sendikamıza Ziyaret

08 Mart 2019, Cuma

Belediye-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram ÖZKAN, Örgütlenme Genel Sekreteri İsmail DUMAN ve Toplu İş Sözleşmesi Genel Sekreteri Güney DEMİRTAŞ, Genel Merkezimizde Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK’ u ziyaret etti. Ziyarette Genel Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, Eğitim Sekreteri Ünal KESKİN eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

08 Mart 2019, Cuma

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi

Detaylı Bilgi

Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun

07 Mart 2019, Perşembe

Kandil geceleri insanlarımızın kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, gönül dünyamızın aydınlanmasına vesile olan mübarek gecelerdir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Kadın Komisyonundan Genel Başkanımıza Ziyaret

07 Mart 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Kadın Komisyonumuz 8 Mart vesilesi ile Komisyon üyeleri ile bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

05 Mart 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Mali Sekreterimiz Erdal ERVAN’ ın annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 6 Mart Çarşamba günü Konya Seydişehir de öğle namazına müteakip defnedilecektir.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Adana Buluşması Gerçekleşti

05 Mart 2019, Salı

Adana Fuar Merkezinde üyelerimiz için organize edilen Güvenlik-İş Sendikası Adana buluşmasında Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ile üyelerimiz 04.03.2019 tarihinde bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Havalimanları Güvenlik Memurları Günü Etkinliğine Katıldı

04 Mart 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Çankırı Karatekin Üniversitesi Genel Sekreteri Sarıca’ Ya Ziyaret

04 Mart 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş GÜVENÇ ve Şube Mali Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN ile birlikte Çankırı Karatekin Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Ali SARICA’ yı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Antalya Konyaaltı Belediyesi ve Ankara Dsi 5. Bölge Müdürlüğü Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı.

01 Mart 2019, Cuma

Mersin Büyükşehir BelediyesiAntalya Konyaaltı Belediyesi Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz tarafından yapılan açıklamada, "Güvenlik-İş Sendikası olarak Türkiye’de özel güvenlik görevlilerinin çalıştığı tüm alanlarda örgütlenmenin tek yürek olmanın gururunu yaşıyoruz, özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımız hızla Güvenlik-İş Sendikamızda birleşiyor, örgütlenme çalışmalarımız çok başarılı bir şekilde sonuç alarak ilerliyor. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz, tüm özel güvenlik arkadaşlarımızı e-devlet sistemi üzerinden 345 kodlu TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikamızda birleşmeye, birlik olmaya çağırıyoruz" denildi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım