ArkaPlan

Haberler

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı'dan 1 Mayıs Çağrısı

30 Nisan 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, yarın kutlanacak 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü sebebi ile bütün Vatandaşları meydanlarda, işçinin ve emekçinin yanında olmaya davet etti.1 Mayıs’ın yalnızca işçi ve emekçinin değil tüm Ülkenin bayramı olduğunu ifade eden ÇAĞIRICI, bugün alınteri dökerek evine ekmek götüren herkes bayram yapmalıdır, hakkını, gerçekleştirdiği mesainin karşılığını alamayan tüm kardeşlerimizin sorunlarını alanlardan duyurmak bizlerin vazifesidir dedi.

Detaylı Bilgi

Belediye - İş Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

29 Nisan 2019, Pazartesi

Türk-İş'e bağlı Belediye-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri sendikamıza ziyarette bulunarak Genel Yönetim Kurulu üyelerimizle görüştü. Ziyarete Belediye-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram ÖZKAN, Örgütlenme Genel Sekreteri İsmail Duman, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ katıldı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Ptt Pal Ptt Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetler A.ş Genel Müdürü Aydınay'a Ziyaret

26 Nisan 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, PTT PAL PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili-Genel Müdürü Salih Ziya AYDINAY'ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Ak Parti Şırnak Milletvekili Birlik’ Ten Sendikamıza Ziyaret

25 Nisan 2019, Perşembe

Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgın BİRLİK, Güvenlik-İş Sendikamız Şırnak İl Başkanı - Van Şube Disiplin Kurulu Başkanı Şahin ŞAHİNOĞLU, Şırnak İl Başkan Yardımcımız Adnan YORGA ve Şırnak Havalimanı Baş Temsilcimiz Sevcan BAYRAM, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Ptt ve Dhmi Temsilcilerimizin Katıldığı Eğitim Semineri Gerçekleşti

24 Nisan 2019, Çarşamba

Türkiye Geneli DHMİ Havalimanları ve PTT’de çalışan temsilcilerimiz özel güvenlik görevlileri ile gerçekleşen eğitim toplantısı Antalya Rox Royal Hotel'de yapıldı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş’a Ziyaret

24 Nisan 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Türk-İş Konfederasyonumuza Bağlı Sendika Başkanlarımız 24.04.2019 Çarşamba günü Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ’ ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

22 Nisan 2019, Pazartesi

Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı ve millet egemenliğinin ilan edildiği 23 Nisan 1920 tarihimizin dönüm noktalarından biridir.

Detaylı Bilgi

Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

19 Nisan 2019, Cuma

Beraat Kandili, dinimizde mübarek kabul edilen gecelerden biridir. Her yıl Şaban ayının 14. gününü 15. Gününe bağlayan gece beraat gecesidir.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 12 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

19 Nisan 2019, Cuma

İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Detaylı Bilgi

Yol - İş ve Koop - İş Genel Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

18 Nisan 2019, Perşembe

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Yol-İş Genel Başkanı Ramazan AĞAR, ve Koop İş Genel Sekreteri Metin GÜNEY Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım