ArkaPlan

Haberler

Türk Polis Teşkilatımızın Polis Haftası Kutlu Olsun

09 Nisan 2019, Salı

Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayan,mesai kavramı olmadan, yüksek bir şuur, büyük bir özveriyle özel güvenlik görevlileri olarak birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz,mesai arkadaşlarımız olan tüm Emniyet Mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor; görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

Detaylı Bilgi

Tes - İş Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

09 Nisan 2019, Salı

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ' e bağlı TES-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Rizeliler Federasyonu Başkanı Kansızoğlu ve Koç'tan Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

09 Nisan 2019, Salı

Ankara Rizeliler Federasyonu Başkanı İdris KANSIZOĞLU ve Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kubilay KOÇ Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız 3.olağan Genel Kurulumuzda Güven Tazeledi

09 Nisan 2019, Salı

TÜRK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Güvenlik –İş Sendikamızın 3.Olağan Genel Kurulu büyük bir coşku ve geniş bir katılımla tamamlandı.

Detaylı Bilgi

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun

02 Nisan 2019, Salı

Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa (S.A.V) Efendimizin, Recep ayının 27. gecesinde Miraca yükselişini gerçekleştirdiği geceyi “Miraç Kandili” olarak kutluyoruz.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 4 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

29 Mart 2019, Cuma

Detaylı Bilgi

Sendikamız Loomis Güvenlik Çalışanları İle Bir Araya Geldi.

28 Mart 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Loomis Güvenlik Çalışanları ile bir araya gelerek ’Loomis Çalışanları yalnız değildir’ mesajı verdi.

Detaylı Bilgi

Sağlık Bakanlığınca Düzenlenen Destek ve Kalite Hizmetleri Sempozyumu İstanbul' Da Yapıldı

25 Mart 2019, Pazartesi

Sağlık Bakanlığınca düzenlenen I. Destek ve Kalite Hizmetleri Sempozyumu İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapıldı. Yapılan toplantıya Türkiye'nin çeşitli illerinde faaliyette bulunan hastanelerinin Destek hizmetleri müdürleri, müdür yardımcıları ve Güvenlik hizmetleri müdürleri ile Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanımız Ramazan PALAK, Şube sekreterimiz Serkan TENK ve Genel Başkan Baş Danışmanımız Prof. Dr. Türker TOPALHAN katıldı.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 4 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

22 Mart 2019, Cuma

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Detaylı Bilgi

Nevruz Bayramı Kutlu Olsun

21 Mart 2019, Perşembe

Orta Asya ve Balkanlardaki uluslara kadar çok geniş bir bölgede kutlanan Nevruz, her ulusun kendi kültür değerleriyle özdeşleştirip sembolleştirdiği, özü itibariyle baharın gelişinin coşkuyla kutlandığı bir gündür.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım