ArkaPlan

Haberler

Genel Başkanımız Iğdır'da Temaslarda Bulundu

27 Eylül 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimizi görev noktalarında ziyaret etmeye devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Ağrı’da Temaslarda Bulundu

26 Eylül 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Ağrı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Mobil Uygulamamız Yenilendi

24 Eylül 2019, Salı

Günümüzde tablet ve akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte kolay ve hızlı erişim amacıyla üyelerimize yönelik geliştirilen Güvenlik-İş mobil uygulaması yenilendi.

Detaylı Bilgi

Gaziler Günümüz Kutlu Olsun

19 Eylül 2019, Perşembe

Sakarya Meydan Muhaberesinin kazanılmasıyla, TBMM tarafından Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'e, “MAREŞAL” rütbesi ile “GAZİ” ünvanı verilerek 98. yıl dönümünü kutladığımız 19 Eylül Gaziler Günü, bizlere bu kahramanlara karşı olan vefa borcu ve şükranlarımızı sunma olanağı vermiştir. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna üstün fedakarlıklar göstererek canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşıp bu nişanı bir ömür boyu gururla taşıyarak büyük kahramanlıklara imza atmışlardır. Bu sebeple, gazilerimizin taşıdıkları onura yakışır bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri, hak ettikleri imkân ve şartlara kavuşturulmaları konusunda gereken duyarlılık her zaman gösterilmelidir.Bu duygu ve düşüncelerle; Gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ekinci'ye Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Destek Hizmetleri Daire Başkanı Erhan Ümit EKİNCİ’yi makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Kastamonu'da Temaslarda Bulundu

18 Eylül 2019, Çarşamba

ŞUBELERİMİZDEN HABERLERGüvenlik-İş Sendikası Samsun Bölge Şube Başkanımız Soner DONAT, Ankara Bölge Şube İdari Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN ve Kastamonu İl Temsilcimiz Hulusi KADİROĞLU ile birlikte Kastamonu'da ziyaretler gerçekleştirdi.Kastamonu Belediye Başkanı VİDİNLİOĞLU'na ZiyaretGüvenlik-İş Sendikamız ilk ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Belediye Başkanı Opr.Dr. Rahmi Galip VİDİNLİOĞLU'na gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleşen ziyarette Sendikamızın çalışmaları çalışma hayatı ve Belediye bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal'a ZiyaretSendikamız bir sonraki ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Üniversitesine Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hamdi TOPAL'a gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleştirilen ziyarette kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Sağlık - İş Sendikası Genel Başkanı Toy'a Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Gerçekleştirilen ziyarette çalışma hayatına yönelik fikir alış verişinde bulunuldu. Ayriyeten Taşerondan kadroya geçen işçi kardeşlerimizin mali ve sosyal olanaklarının iyileştirilmesi ve yaşadıkları zorluklar ile alakalı istişarelerde bulunuldu.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Teiaş Destek Hizmetleri Daire Başkanı Yüksel'e Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Detaylı Bilgi

Üyemize Yapılan Çirkin Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz..

16 Eylül 2019, Pazartesi

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışan Özel Güvenlik Görevlisi Sendika Üyemiz Abdullah BAY Psikiyatri bölümünde hasta yakını tarafından saldırıya uğrayarak darp edilmiştir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız İskenderun ve Hatay'da Temaslarda Bulundu

12 Eylül 2019, Perşembe

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi. Ayrıca Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları, çalışma yaşamı konularında bilgilendirme yapıldı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım