ArkaPlan

Haberler

VAKIFBANK PYS GÜVENLİK A.Ş. 1. DÖNEM TİS İKİNCİ OTURUM GERÇEKLEŞTİ

27 Kasım 2020, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız ve PYS Güvenlik A.Ş. 1.Dönem Toplu İş sözleşmemiz için ikinci oturum PYS Güvenlik A.Ş. Genel merkezinde İstanbul’da gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Genel Başkan Baş Danışmanız Prof. Dr. Türker TOPALHAN, Anadolu Yakası Şube Başkanımız Ramazan PALAK, Sendikamız TİS Uzmanı Abdurrahman TATLIPINAR ve VakıfBank PYS Güvenlik çalışanları adına üyemiz Mehmet Şimşek katılmıştır. PYS Güvenlik A.Ş. adına, Vakıf Pazarlama Genel Müdürü Sayın Hüseyin Fehmi YERSEL, PYS Güvenlik Genel Koordinatörü Sayın Bülent BUDAK, İdari ve Mali İşler Müdürü Sayın Mustafa YÜCE, VakıfBank Güvenlik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Sayın Ahmet ACAR, PYS Güvenlik A.Ş. Avukatı Sayın Funda ŞİMŞEK katılmıştır. PYS Güvenlik A.Ş. ile yapılacak olan 1.Dönem Toplu İş sözleşmesi için ikinci oturuma katılan çalışan temsilcisi üyemiz Mehmet ŞİMŞEK, PYS Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın talep ve önerilerini ve geçmişten bugüne gelinen süreci toplu iş sözleşmesi masasında dile getirmiştir. Sendikamız ve PYS Güvenlik A.Ş. yetkilileri ile TİS teklifimiz ile ilgili karşılıklı görüşmelerimiz neticesinde müzakerelerimiz devam edecektir. Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza, üyelerimize ve PYS Güvenlik A.Ş.’ye ve VakıfBank’a hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.. Özel güvenlik görevlilerinin etkili Sendikası Güvenlik-İş olarak her zaman üyelerimizin daha iyi bir geleceğe ve yarınlara güvenle bakması için çalışmaya devam edeceğiz.. Biz Birlikte Güçlüyüz..

Detaylı Bilgi

Konyaaltı Belediyesi İle Toplu İş Sözleşmesinin İkinci Oturumu Gerçekleşti

24 Kasım 2020, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız ile Konyaaltı Belediyesi (Konyaaltı Belediyesi Temizlik İnş. Org. Tic. Ve San. A.Ş.) arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ikinci oturumu 24.11.2020 tarihinde Konyaaltı Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Antalya Şube Başkanımız Hüseyin ÇALKAYA, Antalya Şube Eğitim Sekreterimiz Recep MUTAF, Konyaaltı Belediyesi adına Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke BOSTAN, Konyaaltı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Fatoş UYKUN, Konyaaltı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ozan GÜNGÖR ve Konyaaltı Belediyesi Temizlik İnşaat Org. Tic. Ve San. A.Ş. Şirket Avukatı Ayşe Evrim Zeybek AKÇAY katılım sağladı. Konyaaltı Belediyesi yetkililerine ev sahipliğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyor, yapacağımız Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza ve Konyaaltı Belediyesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz..

Detaylı Bilgi

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

24 Kasım 2020, Salı

24 Kasım, Cumhuriyet’imizin kurucusu Büyük Önder Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verilişi nedeniyle 1981 yılından itibaren her yıl “Öğretmenler Günü” olarak kutlanmaktadır. Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren Öğretmenlerimiz; her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinerek bilimin ve aydınlık düşüncenin en büyük mimarları olmuşlardır. Bu duygu ve düşüncelerle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmen gününü kutlar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize ise Allah'tan rahmet dileriz. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

Serdivan Belediyesi İle TİS Görüşmeleri Başladı

19 Kasım 2020, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız ile Serdivan Belediyesi Personel A.Ş. arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi için Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası (Yerelsen) ile görüşmeler 19.11.2020 tarihinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Toplu Sözleşme Uzmanlarımız Abdurrahman TATLIPINAR ve Deniz CAN, Baş Temsilcimiz Hakan ÇALIŞKAN, Temsilcimiz Aytekin AYVAZ, Serdivan Belediyesi Personel A.Ş. adına Yerelsen Genel Sekreter Yardımcısı Melih KURAN, Yönetim Kurulu Üyesi Osman ÇEVİK, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Engin KARAÇELİK, Şirket Yetkilisi Sedat GÜZEL ve Yerelsen Uzmanı Melikenur MİDİLLİ katılmıştır. İlk toplantıda yapılacak Toplu İş Sözleşmesi taslağı üzerinde genel bir görüşme gerçekleşmiştir. Yapacağımız Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza ve Serdivan Belediyesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz..

Detaylı Bilgi

DÜNYA GÜVENLİK SENDİKALARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

18 Kasım 2020, Çarşamba

Üst Kuruluşumuz UNI Global Union’un (UNI Küresel Sendika) her yıl düzenlediği ‘Dünya Güvenlik Sendikaları Toplantısı’ bu yıl pandemi nedeniyle görüntülü konferans ile gerçekleşti. UNI Global Union’un düzenlemiş olduğu Dünya Güvenlik Sendikaları Toplantısına Türkiye delegasyonu olarak katılan; Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ ve Galip Bektaş GÜVENÇ, Dış İlişkiler Uzmanı- UNI Kıdemli Örgütlenme Uzmanımız Kenan KARABULUT, Güvenlik-İş Sendikası Kadın Komisyon Başkan Yardımcısı Deniz CAN görüntülü konferans yöntemi ile katılım sağladı. Toplantıda 30 ülkeden 198 katılımcı ile tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınında özel güvenlik görevlilerin karşılaştıkları sorun ve sıkıntılar üzerinde konuşuldu. Dünya genelinde koronavirüs ile ölümlerde 1. Sırada erkek özel güvenlik görevlisi olması hasebiyle alınacak önlemler ve ne yapılabilirliği üzerinde istişare edildi.

Detaylı Bilgi

Çorlu Belediyesi İle TİS Görüşmeleri Başladı

17 Kasım 2020, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız ile Çorlu Belediyesi (Çorlu Belediyesi Personel A.Ş) arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi için görüşmeler başladı. Çorlu Belediyesi Personel A.Ş ev sahipliği yaptığı ilk toplantı 17.11.2020 tarihinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, İstanbul Avrupa Bölge Başkanımız Kenan Karabulut, İstanbul Avrupa Bölge Sekreterimiz Mehmet Gazi Akgül, Toplu Sözleşme Uzmanlarımız Abdurrahman TATLIPINAR ve Deniz CAN, Çorlu Belediyesi Personel A.Ş adına Çorlu Belediyesi Personel A.Ş İşveren Vekili-Genel Müdür Sayın Gökhan KÜRKÇÜ, Çorlu Belediyesi Personel A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Fatih YALAZA ve Belediye-İş Sendikası Trakya Şubesi Başkanı İbrahim ÖZÇELİK katılım sağladı. Çorlu Belediyesi Personel A.Ş yetkililerine ev sahipliğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyor, yapacağımız Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza ve Aliağa Belediyesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz..

Detaylı Bilgi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarım A.Ş İle TİS Görüşmeleri Başladı

16 Kasım 2020, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız ile Bursa Büyükşehir Tarım A.Ş arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi için görüşmeler başladı. Tarım A.Ş' nin ev sahipliği yaptığı ilk toplantı 16.11.2020 tarihinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK ve Toplu Sözleşme Uzmanlarımız Abdurrahman TATLIPINAR ve Deniz CAN, Tarım A.Ş. adına Tarım A.Ş. Bursa Hayvancılık Tarım San. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Fetullah BİNGÖL ile Tarım A.Ş. Bursa Hayvancılık Tarım San. Ve Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Yöneticisi Halef Hakkı CAFER katılmıştır. Tarım A.Ş yetkililerine ev sahipliğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyor, karşılıklı iyi niyet ile son bulan ilk oturumun ve gerçekleşecek olan Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza ve Tarım A.Ş. hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz..

Detaylı Bilgi

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

15 Kasım 2020, Pazar

Güvenlik-İş Sendikası Trabzon Bölge Sekreterimiz Edip BOZOĞLU'nun annesi vefat etmiştir. Merhumeye ALLAH' tan rahmet, acılı ailesine, teşkilatımıza ve sevenlerine sabır dileriz.. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

Viranşehir Belediyesi ile TİS Görüşmeleri Başladı

14 Kasım 2020, Cumartesi

Güvenlik-İş Sendikamız ile Viranşehir Belediyesi arasında yapılacak yeni dönem toplu iş sözleşmesi için görüşmeler başladı. Viranşehir Belediyesinin ev sahipliği yaptığı ilk toplantı 13.11.2020 tarihinde gerçekleşti. Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Genel Denetleme Kurulu Başkanımız Murat ELHAKAN, Antalya Şube Sekreterimiz Erkan AKSOY, Diyarbakır Şube Sekreterimiz Halil PİŞKİN, Genel İdari Müdürümüz Caner YILMAZ katılım sağladı. Viranşehir Belediyesi yetkililerine ev sahipliğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız adına teşekkür ediyor, yapacağımız Toplu iş sözleşmesi görüşmelerimizin ülkemize, teşkilatımıza ve Aliağa Belediyesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz..

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı KARATAŞ'a Ziyaret

12 Kasım 2020, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kadir KARATAŞ’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ziyarette İstanbul Anadolu Şube Başkanımız Ramazan PALAK eşlik etti. Görüşmede, örgütlü olduğumuz Vakıfbank'ta üyelerimiz özel güvenlik görevlileri adına imzalanacak olan Toplu İş Sözleşmesi süreci hakkında karşılıklı istişarede bulunuldu. Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Kadir KARATAŞ’a, Sendikamıza göstermiş olduğu ilgi ve duyarlılıktan dolayı teşekkür etti. Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Kadir KARATAŞ, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ya yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkür etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım