ArkaPlan

Haberler

Sendikamızdan Yol - İş Sendikası Genel Başkanı Ağar' A Ziyaret

20 Şubat 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, Genel Mali Sekreter Erdal ERVAN ve Eğitim Sekreterimiz Ünal KESKİN ile birlikte, Türk-İş’e bağlı Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR’ı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Rtük Başkanı Şahin’ E Ziyaret

18 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, KOOP-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR ve İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Bekir AKTÜRK ile birlikte RTÜK Başkanı Sayın Ebubekir ŞAHİN’ i makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 9 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

15 Şubat 2019, Cuma

Hatay İskenderun Teknik ÜniversitesiKilis 7 Aralık ÜniversitesiKilis İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüKilis Sosyal Hizmet MerkeziGaziantep İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü MüzelerMersin Silifke Devlet HastanesiMersin Mut Devlet HastanesiMuğla Milas 75. Yıl Devlet HastanesiOsmaniye Düziçi Devlet Hastanesi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Acımız Büyük 4 Askerimiz Şehit Oldu

12 Şubat 2019, Salı

İstanbul Çekmeköy'de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan 4 kahraman askerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı dileriz.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

12 Şubat 2019, Salı

Üyelerimize ALLAH' tan rahmet, acılı ailelerine, teşkilatımıza ve sevenlerine sabır dileriz..

Detaylı Bilgi

Bakanlık Kadroya Giremeyenleri ve Süreci Açıklamalıdır

11 Şubat 2019, Pazartesi

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

08 Şubat 2019, Cuma

Adana Çukurova ÜniversitesiAnkara Sivil Havacılık Genel MüdürlüğüAnkara Karayolları Genel MüdürlüğüKırşehir İl Özel İdaresiBitlis Hizan Devlet HastanesiBitlis Mutki Devlet HastanesiVan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Kgm Destek Hizmetleri Şube Müdürü Satılmış'a Ziyaret

07 Şubat 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Ankara Bölge Şube Başkanımız Galip Bektaş Güvenç ve Ankara Şube Mali Sekreterimiz Orhan Tekbalkan, Karayolları Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Ahmet Satılmış'ı makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen tanışma ziyaretinde Şube Müdürü Ahmet Satılmış ile çalışma yaşamına dair konularda bilgi alışverişi yapıldı.Sayın Ahmet Satılmış' a sendikamıza göstermiş olduğu ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Göç İdaresi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Aydın'a Ziyaret

06 Şubat 2019, Çarşamba

Başkan Aydın, karşılıklı samimi bir sohbet havası içerisinde geçen "hoşgeldiniz ve hayırlı olsun" ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Güvenlik-İş Sendikamıza ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner YILMAZ' a teşekkürlerini iletti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Botaş' A Ziyaret

06 Şubat 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Uluslararası Bilimsel Teknolojileri Araştırma Derneği UBİTAD Genel Başkanı Muhsin ÖZTÜRK ile birlikte, BOTAŞ İç Denetim Daire Başkanı Sayın Arslan Günaydın’ ı makamında ziyaret etti.Genel Başkanımız ÇAĞIRICI, ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten BOTAŞ İç Denetim Daire Başkanı Sayın Arslan Günaydın' a ilgisi ve duyarlılığından dolayı şahsı ve sendikamız adına teşekkür etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım