ArkaPlan

Haberler

Binali Yıldırım: Türk - İş’i Ziyaretim Yaşananlara Karşı Bir Cevaptır

12 Aralık 2018, Çarşamba

Yıldırım, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'ı makamında ziyaret ettikten sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Detaylı Bilgi

Destici’ Den Türk - İş’ E Destek Ziyareti

12 Aralık 2018, Çarşamba

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY'a yöneltilen eleştirilere ilişkin, "Çamur at, izi kalsın mantığında. O çamurun tutmayacağını çok iyi biliyoruz. Bu konuyu gündemde çok tutmanın doğru olmadığını düşünüyorum." dedi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı; Algı Yapmaya Çalışanlar, Pişman Oldu

11 Aralık 2018, Salı

Türk-İş Konfederasyonu ve Genel Başkanımız Sayın Ergün Atalay’ ın ülkemiz demokrasisi için verdiği mücadeleler örnek gösterilerek ülkemizde her kesim tarafından gönüllerde en anlamlı şekilde yer etmiştir, Genel Başkanımız Ergün Atalay ve Türk-İş Topluluğu 12 Eylül, 28 Şubat, 27 Nisan E-muhtıra ve 15 Temmuz’da, yaptıkları ile milli ve yerli duruşunu en önde sergilemiştir.

Detaylı Bilgi

Stk’ Lardan Atalay’ A Destek

11 Aralık 2018, Salı

TOBB, TİSK, TESK, KAMU-SEN heyeti, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY’ı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı, Artvin Hopa Karayolları 10.bölge Müdürlüğü, Çorum Alaca Devlet Hastanesi ve Muş Malazgirt Belediyesi Güvenlik - İş Dedi

11 Aralık 2018, Salı

Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığı,

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Elazığ Havalimanı Başmüdürü Görür'e Ziyaret

11 Aralık 2018, Salı

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Elazığ Havalimanı Başmüdürü Zeynel Abidin Görür' ü ziyaret etti. Ziyarette Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan, Elazığ İl Temsilcisi Serkan Polat , Elazığ Havalimanı işyeri temsilcisi Serdar Gök eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Kırcı' Ya Ziyaret

10 Aralık 2018, Pazartesi

Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Alaattin Kırcı ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkürlerini iletti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız, Egm Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Eğitim Seminerine Katıldı.

10 Aralık 2018, Pazartesi

Afyonkarahisar’ da Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen Eğitim Seminerine Özel Güvenlik Görevlilerini temsilen Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı katıldı.Ülkemizde aktif olarak çalışan 313 bin 637 özel güvenlik görevlisinin olduğunu vurgulayan Çağırıcı, ”Güvenlik-İş Sendikası her daim her alanda özel güvenlik görevlilerinin varlığını hep birlikte anlatmaya devam edecektir” dedi.Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, ‘özel güvenlik her yerde görmezden gelme’ adlı kamu spotu çalışmamız hakkında bilgilendirme yaptı.Çağırıcı, “Özel Güvenlik Denetleme ve Daire Başkanımız Sayın Suat Çelik’ e, Başkan Yardımcılarımıza ve Polis Başmüfettişlerimize duyarlılıklarından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Detaylı Bilgi

Uni Global Union' Dan Sendikamıza ve Türk - İş' E Ziyaret

07 Aralık 2018, Cuma

Sendikamızın da üyesi olduğu Uluslararası Küresel Sendikalar Birliği (UNI GLOBAL UNİON), Amerika’da hizmet sektöründe örgütlü olduğu, SEİU Sendikası Amerika küresel örgütlenme direktörü Carl Leinonen ile Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve Türk-İş Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Şube Başkanımızla Türk-İş’ de bir görüşme gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürü Uludağ' A Ziyaret

07 Aralık 2018, Cuma

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürü Mehmet Münir Uludağ' ı ziyaret etti. Ziyarette Genel Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Karataş, Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan eşlik etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım