ArkaPlan

Haberler

Sendikamız'dan Kurumsal Anlaşma

19 Ekim 2018, Cuma

Bursa İl Temsilciliğimiz, Bursa' da geçerli olmak üzere üyelerimiz için Özel Retina Göz Hastanesi ile kurumsal anlaşma yapmıştır.

Detaylı Bilgi

#lütfenözelgüvenlik Hashtag Adı Altında Tek Ses Oluyoruz..

18 Ekim 2018, Perşembe

Twitter' da #LütfenÖzelGüvenlik hashtag adı altında 36 bin üyemizin desteği ile Güvenlik-İş Sendikası olarak tüm özel güvenlik görevlilerinin katılımını sağlayarak topluma mesleğimizi anlatmak ve sorunlarımızı dile getirmek adına tek ses oluyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' Ya Ziyaret

18 Ekim 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' yu ziyaret etti.Gerçekleştirilen ziyarette, Özel Güvenlik Görevlilerinin sorun ve taleplerini ve özellikle son zamanlarda hastanelerde meslektaşlarımızın yaşadığı sorunları içeren bir dosya takdim edildi.Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Sayın Mehmet Celal Fendoğlu, TBMM' de Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olacağını ve her türlü desteği vereceğini bu konuların takipçisi olacağını söyledi. Güvenlik-İş Sendikası olarak MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu' ya ilgisi ve duyarlılığından dolayı Sendikamız ve meslektaşlarımız adına teşekkür ederiz.

Detaylı Bilgi

Güvenlik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kitabı Çasgem Tarafından Yayınlandı.

17 Ekim 2018, Çarşamba

Hızla büyüyen özel güvenlik sektöründe giderek artan sayıda çalışan sağlık güvenlik sorunlarıyla karşılaşıyor. Can ve mal güvenliğimizi sağlayan özel güvenlik görevlilerinin karşılaşabilecekleri tehlike ve riskleri tanımlamak; çalışanları bu tehlike ve risklerden korumak için alınması gereken önlemleri belirlemek ve uygulamak; tarafların payına düşenleri yapmalarını sağlamak oldukça önemlidir.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

16 Ekim 2018, Salı

Zonguldak TTK' da görevli meslektaşımız İbrahim Külekçi kalp krizi rahatsızlığı sonucu vefat etmiştir.

Detaylı Bilgi

Üçlü Danışma Kurulu Ankara' Da Toplandı

16 Ekim 2018, Salı

Üçlü Danışma Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Başkanlığında Ankara’ da toplandı. Toplantıya Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) adına TÜRK-İŞ Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Türk-İş Hukuk Müşaviri Ferhan Tuncel, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, DİSK Genel Sekreteri Cafer Konca ve çeşitli sendikaların temsilcileri katıldı.

Detaylı Bilgi

Manisa Soma Termik Santrali, Iğdır Devlet Hastanesi ve Eskişehir Eti Arkeoloji Müzesi Güvenlik - İş Dedi

16 Ekim 2018, Salı

Manisa Soma Termik Santrali

Detaylı Bilgi

Balıkesir İşkur İl Müdürlüğü ve Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Güvenlik - İş Dedi

15 Ekim 2018, Pazartesi

Balıkesir İŞKUR İl Müdürlüğü ve Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Turhan’a Ziyaret

12 Ekim 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve Türk-İş Genel Mali Sekreteri Yol-İş Genel Başkanı Ramazan Ağar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Cahit Turhan’ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Dhmi' De Çalışan Üyelerimiz İle Ankara' Da Toplantı Gerçekleştirdik

11 Ekim 2018, Perşembe

Sendikamız Devlet Hava Meydan İşletmesi (DHMİ) iş yeri temsilcileri ve üyelerimizle Ankara bir toplantı gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım