ArkaPlan

Haberler

Engelsiz Yaşam Vakfı'ndan, Sendikamız ve Genel Başkanımıza Ödül

09 Ocak 2019, Çarşamba

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın bu yıl 9. sunu düzenlendiği ‘Yılın En İyileri’ ödül töreni, dün akşam İstanbul DoubleTree by Hilton Hotel’ de sahiplerini buldu. Ödül törenine televizyon ve müzik dünyasının önemli birçok ismi katıldı.

Detaylı Bilgi

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

09 Ocak 2019, Çarşamba

“Gazeteciler, ülkemizde kamu yararı için görev yapan, halkın gözü, kulağı ve sesidir.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanı 'hani Çalışanlar Enflasyona Ezdirilmeyecekti?'

08 Ocak 2019, Salı

Hükümet, kamuda kadroya, belediyelerde ise şirketlere geçirilen 1 milyona yakın taşeron işçisini 2020 sonuna kadar 6 ayda bir yapılacak yüzde 4’lük zamlara mahkum etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız İstanbul' Da Temaslarda Bulundu

08 Ocak 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, İstanbul' da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.Genel Başkanımızın ilk ziyareti İstanbul Belediyesinde çalışan üyelerimize gerçekleştirdi. Üyelerimiz görev noktalarında ziyaret edilerek sorun ve talepleri dinlendi. Ziyarette Marmara Bölge Koordinatörümüz Kenan Karabulut ve İstanbul İl Temsilcimiz Mehmet Gazi Akgül hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Line Tv Canlı Yayına Katıldı

07 Ocak 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Line Tv' de Fatih Ak' ın Sunduğu ' Detay Haber' programına canlı yayınına katıldı. ÇAĞIRICI, KİT lerde Kadroya giremeyenler, kadroya girenlerin 4+4 zamlarının yetersizliği, sendikalaşmanın önemi ve hayatın her alanında var olan özel güvenlik görevlilerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Bursa' Da Temaslarda Bulundu

05 Ocak 2019, Cumartesi

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanı Ergün Atalay, '85 Bin İşçi Kadroya Geçer İnşallah'

02 Ocak 2019, Çarşamba

Dörtyol PTT Dağıtım Merkezi'nde çalışan işçileri ziyaretinde konuşan ATALAY, tüm insanların yeni yılını kutladı.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 5 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

31 Aralık 2018, Pazartesi

Gaziantep TEİAŞ 12. Bölge MüdürlüğüSamsun Gazi Devlet HastanesiBalıkesir SGK İl MüdürlüğüYalova Altınova İlçe Devlet HastanesiMuğla DSİ 21. Bölge Müdürlüğü Fethiye Tesisleri' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Yeni Yılınız Kutlu Olsun ''hep Birlikte Mücadeleye Devam Edeceğiz''

31 Aralık 2018, Pazartesi

Hüzünleriyle, sevinçleriyle gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Detaylı Bilgi

8 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

27 Aralık 2018, Perşembe

Aydın DSİ 21. Bölge MüdürlüğüDenizli DSİ 21. Bölge 212. Şube MüdürlüğüDüzce Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama MerkeziErzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürlüğüHatay DSİ 6. Bölge 63. Şube MüdürlüğüMersin Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı MerkeziRize Çayeli Engelli Bakım ve Rehabilitasyon MerkeziYozgat Et Kombinası' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım