ArkaPlan

Haberler

Ankara 2 No’ Lu Bölge Şube 1. Olağan Genel Kurul İlanı

06 Aralık 2018, Perşembe

Ankara 2 No’ lu Bölge Şube 1. Olağan Genel Kurul İlanı

Detaylı Bilgi

Asgari Ücret Görüşmeleri Bugün Başladı

06 Aralık 2018, Perşembe

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Diyarbakır Havalimanı ve Kyk' Ya Ziyaret

06 Aralık 2018, Perşembe

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Diyarbakır Havalimanı Başmüdürü Mustafa Durak ve Diyarbakır KYK Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Metin Yılmaz' ı ziyaret etti. Ziyarette Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan, Diyarbakır İl Temsilcimiz Zülfü Başeğmez ve Ahmet Şenol ve Karayolları İş yeri Temsilcimiz İzzet Çetin eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız, Tbmm’ De Ziyaretler Gerçekleştirdi

04 Aralık 2018, Salı

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Kâtip Üyesi Sayın Yavuz Subaşı ve AK Parti Milletvekili Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi Sayın Belgin Uygur’ u TBMM'de makamlarında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

04 Aralık 2018, Salı

YALOVA İL ÖZEL İDARESİTOKAT SGK İL MÜDÜRLÜĞÜYOZGAT SARAYKENT İLÇE DEVLET HASTANESİTRABZON ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜGAZİANTEP DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 202. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜKONYA DR. İSMAİL IŞIK HUZUREVİİSTANBUL KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇAMLICA GİŞELERİ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık 2018, Pazartesi

Engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık günü, engelli olarak tanımlanan bireylerimizin haklarına dikkat çekilmesi açısından önem taşımaktadır.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Elazığ, Tunceli ve Bingöl İllerinde Üyelerimize Ziyaret

03 Aralık 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Sekreter Ahmet Durcuk, Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Karakaş, Ankara Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç, Van Şube Başkanı Naci Beyter, Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan ve Bölgedeki Temsilcilerimizle birlikte Elazığ, Tunceli, Bingöl İllerinde üyelerimizle buluştuk.

Detaylı Bilgi

İsg Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerinin Sonuncusu Samsun’da Gerçekleştirildi

30 Kasım 2018, Cuma

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerlerinin bu yılki sonuncusu Samsun’da gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Saldırıya Uğrayan Meslektaşımız Yavuz’ A Geçmiş Olsun Ziyareti

30 Kasım 2018, Cuma

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görevi başındayken vahşice saldırıya uğrayan, kalabalık grup tarafından önce kaynar su ile vücuduna su dökülen ve darp edilen Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşımız,üyemiz Faruk YAVUZ’ u, Güvenlik iş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı evinde ziyaret ederek ailesine ve kendisine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Kyk Genel Müdürü Er’e Ziyaret

30 Kasım 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali ER‘ i makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım