ArkaPlan

Haberler

Sendikamız ve Gezinomi Arasında Kurumsal Anlaşma

25 Haziran 2018, Pazartesi

Sendikamız üyeleri ve 1. Derece yakınları www.gezinomi.com sayfasından tatil yapmak istedikleri oteli seçip ve fiyatlarına baktıktan sonra, Gezinomi çağrı merkezi numarasını 0850 466 77 44 arayarak sendikamız üyesi olduklarını belirterek İsim, Soyisim ve T.C. Kimlik Numaralarını çağrı merkezi görevlisine söyledikten sonra seçtikleri otel için www.gezinomi.com sayfasındaki gördükleri fiyatlar üzerinden %5 indirim uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Tarım - İş Genel Başkanı İlhami Polat'tan Sendikamıza Ziyaret

25 Haziran 2018, Pazartesi

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ’e bağlı Tarım-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın İlhami Polat, Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı'yı ziyaret etti. Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk da ziyarette hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor

22 Haziran 2018, Cuma

Üyelerimize ekonomik, sosyal ve idari bakımdan katkı sağlamak adına toplu iş sözleşmesi görüşmelerimiz başlayacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Detaylı Bilgi

Güvenliğimize ve Sağlığımıza Yapılan Tüm Saldırıları Kınıyoruz..!

18 Haziran 2018, Pazartesi

Samsun’da Hastanede Doktor ve meslektaşımız özel güvenlik görevlisine yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz, sağlıkta şiddet konusunda toplumumuz gerekli hassasiyeti artık göstermelidir..

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Özel Sektörde Örgütlenmede Büyük Başarı

18 Haziran 2018, Pazartesi

2011 yılında kurulan sendikamız Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olma iddiasını her alanda dile getirmiş ve yaptığı çalışmalar ile bunu her fırsatta ispatlamıştır.

Detaylı Bilgi

Üyemiz Yaşam Mücadelesini Kaybetti

17 Haziran 2018, Pazar

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa Akçakale Süleyman Şah konaklama tesisinde görev yapan özel güvenlik görevlisi üyemiz Ömer Yıldırım, geçirdiği kalp krizi sonucu verdiği yaşam mücadelesini kaybederek Hakkın Rahmetine kavuştu.

Detaylı Bilgi

Babalar Günü Kutlu Olsun

17 Haziran 2018, Pazar

"Baba, fâni hayatın,terbiye vereni ise,ebedî hayatın sebebidirler." Hz.Ebu Bekir (R.A.)

Detaylı Bilgi

Geçmiş Olsun... Bu Son Olsun..!

13 Haziran 2018, Çarşamba

Şanlıurfa Akçakale Süleyman Şah Konaklama tesisinde görevli özel güvenlik görevlisi meslektaşımız ve üyemiz Ömer Yıldırım görev başında kalp krizi geçirdi. Nöbet yerinde tek olan olan Yıldırım'ı mesai arkadaşları yerde baygın halde buldu.

Detaylı Bilgi

Bakırköy'de İşten Atılan Üyelerimizin Yanındayız..!

13 Haziran 2018, Çarşamba

İstanbul Avrupa Bölge Temsilciliğimiz bugün Bakırköy Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Bakan Arslan'a Teşekkür

13 Haziran 2018, Çarşamba

Kars Kafkas Üniversitesi'nde Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan üyelerimiz, bağlı bulundukları kurumun "terör örgütü bağlantısı" dolayısıyla faaliyet izin belgesi iptal edilmiş ve burada çalışan işçiler 4 Aralık'ta çalışmıyor gözüktükleri için kadro hakkından faydalanamamıştı. Bakan Ahmet Arslan'ın girişimleri ile bu işçiler kadroya alınmış ve sorun çözülmüştü. Kadro sürecinde kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan'a teşekkür plaketi verildi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım