ArkaPlan

Haberler

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

06 Mart 2018, Salı

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. (Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü, Kastamonu Üniversitesi Kampüsü, Rektörlük Binası, Eğitim Fakültesi, Cide Rıfat Ilgaz MYO, İnebolu MYO, Araç Rafet Vergili MYO, Taşköprü MYO, Tosya MYO, Devrekani MYO, Küre MYO, İhsangazi MYO, Abana Sabahat-Mesut Yılmaz MYO, Kastamonu MYO’ya bağlı; Çatalzeytin ve Daday Kampüsleri ve Turizm Fakültesi Yedi Beyza Konağı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ (Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Sakarya’da Davutoğlu İle Görüştü

05 Mart 2018, Pazartesi

26.Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Sakarya’da TÜRK-İŞ ailesi ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün Atalay, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman, Güvenlik-İş İstanbul Anadolu Yakası Teşkilat Başkanı Güven Aramak ve Sakarya’da TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların şube başkanları hazır bulundu. 26.Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu ile gerçekleşen görüşmede karşılıklı istişare edildi. Davutoğlu’na ziyaretlerinde, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün Atalay, Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve partililer ile TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikalarımızın şube başkanları eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

02 Mart 2018, Cuma

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti (İstanbul İli Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Küçükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Paneline Katıldı

02 Mart 2018, Cuma

Havalimanları Güvenlik Memurları Derneği tarafından Ulusal Sivil Havacılık Güvenlik Panelidüzenlendi, Panele geniş katılım sağlandı, Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel BaşkanımızÖmer Çağırıcı ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz katılım sağladı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi Genel Müdürü Funda Ocak’a Ziyaret

02 Mart 2018, Cuma

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Sayın Funda OCAK’a Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyaret gerçekleşmiştir.

Detaylı Bilgi

Başın Sağ Olsun Türkiye’m

02 Mart 2018, Cuma

Dün akşam saatlerinde “Bölücü terör örgütlerine yönelik Afrin’de operasyonda bulunan askerlerimize yönelik gerçekleştirilen saldırıda 8 Askerimiz yaşamını yitirmiştir” haberini aldık.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Kyk Genel Müdürü Aksu’yu Ziyaret Etti

01 Mart 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan AKSU’yu makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Soma Maden Şehitliğine Ziyaret

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu üyeleri, TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY, Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA ile birlikte Soma Maden Şehitliğini ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Soma Madenciler İlkokulunun Açılışı Gerçekleşti

28 Şubat 2018, Çarşamba

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI,TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulu Üyeleri, ile Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan KAYA, Manisa’nın Soma ilçesindeki Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu tarafından yaptırılan TÜRK-İŞ Madenciler İlkokulu’nun açılışına katıldı.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Başkanlar Kurulu Toplandı

27 Şubat 2018, Salı

TÜRK-İŞ Başkanlar Kurulumuz İzmir’de Toplandı. Sendikamız Güvenlik-İş Sendikası adına Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI toplantıda hazır bulundu.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım