ArkaPlan

Haberler

Türk - İş Kamu Koordinasyon Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda

19 Haziran 2019, Çarşamba

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY başkanlığındaki Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri Koordinasyon Kurulu, 19 Haziran 2019 Çarşamba günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığın'da toplantı gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Kamu Taşeron İşçileri Birliği Yöneticileri ve Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

18 Haziran 2019, Salı

Kamu Taşeron İşçileri Birliği Yöneticileri ve Üyeleri Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezimizi ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ile görüştü.

Detaylı Bilgi

Türkiye İşçi Delegesi ve Türk - İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın 108. Ilo Konferansına Hitaben Yaptığı Konuşma

14 Haziran 2019, Cuma

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, "Kıdem tazminatı çalışanın emeğinin karşılığıdır. Bu hakkımızdan vazgeçmemiz ya da taviz vermemiz hiçbir şekilde söz konusu değildir." dedi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız İlo 108. Uluslararası Çalışma Konferansına Katıldı

14 Haziran 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Birleşmiş Milletler Ofisi Cenevre/İsviçre’de düzenlenen 108. İLO Uluslararası Çalışma Konferansına katıldı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Unı Global Union’a Ziyaret

12 Haziran 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, ILO konferansı için bulunduğu İsviçre’de Sendikamızın da üyesi olduğu UNI Global Union genel merkezini ziyaret etti. Ziyarette Uni Global Union Küresel Sendika Özel Güvenlik Sektör Başkanı Eddy STAM ve Sektör Örgütlenme Direktörü Joanna KATSOULAS ile bir araya gelindi.

Detaylı Bilgi

Gelin Güçlerimizi Birleştirelim

11 Haziran 2019, Salı

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, sendikalaşmanın önemine değinerek tüm özel güvenlik görevlilerini Türkiye'nin en büyük işçi konfederasyonu TÜRK-İŞ' de birleşmeye ve özel güvenlik görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş çatısı altında birleşmeye davet etti.

Detaylı Bilgi

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

03 Haziran 2019, Pazartesi

On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.

Detaylı Bilgi

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

31 Mayıs 2019, Cuma

Kadir Gecesi, İslam’ın en şerefli, en faziletli ve en ihtişamlı gecelerinden olup bu gece Kur’an meşalesinin dünyayı aydınlatmaya başladığı mübarek bir gecedir.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 9 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

31 Mayıs 2019, Cuma

MUĞLA YATAĞAN TERMİK SANTRALİ

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Madencilerle Yeraltında İftar Yaptı

28 Mayıs 2019, Salı

Türk-İş Genel Başkanımız Ergün ATALAY, Nallıhan ilçesi Çayırhan Mahallesi'nde faaliyetini sürdüren, özel sektöre ait maden ocağında işçilerle iftar yaptı. İftar programına Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Nurettin AKÇUL, TES-İŞ Genel Başkanı Ersin AKMA ve Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI da eşlik etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım