ArkaPlan

Haberler

20. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi Gerçekleşti

12 Ekim 2019, Cumartesi

11 – 13 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜRK-İŞ ve Pamukkale Üniversitesi iş birliği ile 20. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresi Denizli'de düzenlendi. Kongrenin ana teması, “Sosyal Politikada Güncel Tartışmalar” olarak belirlenmiştir. Gerçekleştirilen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kongresine Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin ÇALKAYA, Genel Başkan Başdanışmanımız Prof. Dr. Türker TOPALHAN ve Ankara Bölge Başkanımız Oğuzhan BOSTAN katılım sağladı.

Detaylı Bilgi

Dünya Güvenlik Sendikaları Toplantısı Şikago’da Gerçekleşti

11 Ekim 2019, Cuma

Üst Kuruluşumuz UNI Global Union’un ( UNI Küresel Sendika ) her yıl düzenlediği ‘Dünya Güvenlik Sendikaları Toplantısı’ bu yıl ABD'nin İllinois eyaletinin Şikago şehrinde gerçekleşti. UNI Global Union’un düzenlemiş olduğu Dünya Güvenlik Sendikaları Toplantısına Türkiye delegasyonu olarak davet edilen; Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Fevzi KARATAŞ, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Dış İlişkiler Uzmanı - UNI Kıdemli Örgütlenme Uzmanımız Kenan KARABULUT iki gün süren Toplantıya katılım sağladı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Kayseri'de Temaslarda Bulundu

03 Ekim 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ ve Ankara Şube Başkanı Oğuzhan BOSTAN ile birlikte Kayseri’de bulunan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Toplantı Düzenledi

03 Ekim 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız, İST Güven A.Ş’ de çalışan üyelerimizin hak ve menfaatleri korumak amacı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesinde İBB CHP Grup Sözcüsü S. Tarık BALYALI ve İBB Meclis Komisyon Başkanı Ayşegül Okumuş GÖRGÜ ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkan Baş Danışmanımız Prof.Dr. Türker TOPALHAN, Hukuk Müşavirimiz Hüseyin KAYA, Genel Başkan Yardımcımız Ramazan PALAK, Disiplin Kurulu Başkanımız Mehmet Gazi AKGÜL,İstanbul Avrupa Bölge Başkanımız Kenan KARABULUT, Anadolu Şube Sekreterimiz Serkan TENK ve İstanbul il temsilcimiz Yahya KALYON katıldı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Iğdır'da Temaslarda Bulundu

27 Eylül 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimizi görev noktalarında ziyaret etmeye devam ediyor.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Ağrı’da Temaslarda Bulundu

26 Eylül 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Ağrı’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Mobil Uygulamamız Yenilendi

24 Eylül 2019, Salı

Günümüzde tablet ve akıllı telefon kullanımının artmasıyla birlikte kolay ve hızlı erişim amacıyla üyelerimize yönelik geliştirilen Güvenlik-İş mobil uygulaması yenilendi.

Detaylı Bilgi

Gaziler Günümüz Kutlu Olsun

19 Eylül 2019, Perşembe

Sakarya Meydan Muhaberesinin kazanılmasıyla, TBMM tarafından Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'e, “MAREŞAL” rütbesi ile “GAZİ” ünvanı verilerek 98. yıl dönümünü kutladığımız 19 Eylül Gaziler Günü, bizlere bu kahramanlara karşı olan vefa borcu ve şükranlarımızı sunma olanağı vermiştir. Şehitlerimiz ve gazilerimiz, vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü uğruna üstün fedakarlıklar göstererek canı ve kanı pahasına göğsünü siper etmiş şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşıp bu nişanı bir ömür boyu gururla taşıyarak büyük kahramanlıklara imza atmışlardır. Bu sebeple, gazilerimizin taşıdıkları onura yakışır bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri, hak ettikleri imkân ve şartlara kavuşturulmaları konusunda gereken duyarlılık her zaman gösterilmelidir.Bu duygu ve düşüncelerle; Gazilerimizin Gaziler Günü’nü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz. Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Dhmi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ekinci'ye Ziyaret

18 Eylül 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Devlet Hava Meydanları İşletmesi DHMİ Destek Hizmetleri Daire Başkanı Erhan Ümit EKİNCİ’yi makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Kastamonu'da Temaslarda Bulundu

18 Eylül 2019, Çarşamba

ŞUBELERİMİZDEN HABERLERGüvenlik-İş Sendikası Samsun Bölge Şube Başkanımız Soner DONAT, Ankara Bölge Şube İdari Sekreterimiz Orhan TEKBALKAN ve Kastamonu İl Temsilcimiz Hulusi KADİROĞLU ile birlikte Kastamonu'da ziyaretler gerçekleştirdi.Kastamonu Belediye Başkanı VİDİNLİOĞLU'na ZiyaretGüvenlik-İş Sendikamız ilk ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Belediye Başkanı Opr.Dr. Rahmi Galip VİDİNLİOĞLU'na gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleşen ziyarette Sendikamızın çalışmaları çalışma hayatı ve Belediye bünyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.Kastamonu Üniversitesi Rektörü Topal'a ZiyaretSendikamız bir sonraki ziyaretini göreve yeni atanan Kastamonu Üniversitesine Rektörü Prof.Dr. Ahmet Hamdi TOPAL'a gerçekleştirerek hayırlı olsun dileğinde bulunuldu.Gerçekleştirilen ziyarette kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım