ArkaPlan

Haberler

Türkiye'nin En Büyük İşçi Konfederasyonumuz Türk - İş 67 Yaşında

30 Temmuz 2019, Salı

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Genel Başkanımız Ergün Atalay, "Konfederasyonumuz, adındaki Türkiye ibaresi ve logosundaki ay yıldızlı bayrakla 67 yıldır olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin birliği, huzuru ve kalkınması için verdiği mücadeleyi sürdürecek." dedi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikamızdan 19.iş Kolundaki Sendikalara ‘’güç Birliği’’ Çağrısı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

TÜRK-İŞ Konfederasyonuna bağlı Güvenlik-İş Sendikası olarak 19.İş kolunda yetkili olan özel güvenlik işçileri adına faaliyette bulunan tüm sendikalara Güvenlik-İş Sendikası olarak ‘’GÜÇ BİRLİĞİ’’ çağrısı yapıyoruz.

Detaylı Bilgi

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Üçüncü Oturumu Gerçekleştirildi

29 Temmuz 2019, Pazartesi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi üçüncü oturumu 22.07.2019 tarihinde Sendikamız Genel Merkez Toplantı salonunda gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı Ögnet ve Kaan Projelerinin Açılışına Katıldı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

Kamusal Asayiş Analiz Nitelik Geliştirme Projesi (KAAN) ve Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyon Projesi (ÖGNET) tanıtım toplantısı İstanbul Haliç Kongre Merkezinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Suat Çelik, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuh Köroğlu, İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan, Polis Başmüfettişleri, özel güvenlik şirketlerinin yöneticileri ve çok sayıda özel güvenlik görevlilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi

Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlu Olsun

29 Temmuz 2019, Pazartesi

24 Temmuz 1908 tarihinde Türk Basınında sansürün kaldırılması nedeniyle, her yıl 24 Temmuz günü "Gazeteciler ve Basın Bayramı" olarak kutlanıyor.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 6 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

29 Temmuz 2019, Pazartesi

ANKARA TCDD BAŞKENTRAY GAR VE İSTASYONLARI

Detaylı Bilgi

Sendikamız Shgm Ulusal Güvenlik Denetçisi Çalıştayına Katıldı

22 Temmuz 2019, Pazartesi

Havalimanların da havacılık güvenliği konusunda denetleme yapmak üzere yetkilendirilen Ulusal Güvenlik Denetçilerine yönelik Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından 17-18 Temmuz 2019 tarihlerinde İstanbul'da çalıştay düzenlendi.Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Ulusal Güvenlik Denetçileri Çalıştayına Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Şube Başkanımız Hüseyin ÇALKAYA, İstanbul Avrupa Bölge Başkanımız Kenan KARABULUT katılım sağladı. Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Havalimanların da çalışan üyelerimizin ve özel güvenlik görevlilerinin genel konularını çalıştaya katılan katılımcılara konuşma yaparak aktardı, Genel Başkanımız Ulusal Güvenlik Denetçileri Çalıştayının hayırlara vesile olmasını dileyerek, ülkemiz hava sahasının güvenliğine katkı veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor 23 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

18 Temmuz 2019, Perşembe

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Detaylı Bilgi

Ptt Pal A.ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İkinci Oturumu Gerçekleştirildi

16 Temmuz 2019, Salı

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) 1. Dönem toplu iş sözleşmesi ikinci oturumu 16.07.2019 tarihinde Sendikamız Genel Merkez Toplantı salonunda gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş'ten 15 Temmuz Bildirisi

12 Temmuz 2019, Cuma

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşadığımız darbe/işgal girişiminin üçüncü yıl dönümünde TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Ergün ATALAY bir açıklama yaptı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım