ArkaPlan

Haberler

26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası Kutlu Olsun..

25 Haziran 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı 26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası nedeni ile yazılı bir açıklama yaptı.

Detaylı Bilgi

Ak Parti Van Milletvekili - Mkyk Üyesi Gülaçar'dan Sendikamıza Ziyaret

24 Haziran 2019, Pazartesi

Ak Parti Van Milletvekili ve MKYK Üyesi Osman Nuri GÜLAÇAR Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezimizi ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ile görüştü.Görüşmeye Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Açsh Bakanı Selçuk, Türk - İş İstanbul 1. Bölge Temsilciliğini Ziyaret Etti

21 Haziran 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcımız –İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Ramazan PALAK, Şube Sekreteri Serkan TENK, İstanbul Avrupa Yakası Bölge Başkanı Kenan KARABULUT, TÜRK-İŞ İstanbul 1. Bölge temsilcisi Adnan UYAR ve TÜRK-İŞ’e bağlı Sendikaların Genel Başkanları, Şube Başkanları ve yöneticileri ; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt SELÇUK' un da bulunduğu Türk-İş İstanbul 1. Bölge Temsilciliğinde düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızın Örgütlenme Zaferi, 'ptt Para A.ş.' Yeni Dönemde Güvenlik - İş'te

20 Haziran 2019, Perşembe

İşkolunun değişmez lideri sendikamız Güvenlik-İş, işkolundaki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına bir yenisini daha eklemiş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına toplu iş sözleşmesi yapmak adına gerçekleştirdiğimiz yetki tespiti başvurumuz, bakanlığın incelenmiş yetki tespiti yazısıyla olumlu sonuçlanarak tarafımıza bildirilmişti.

Detaylı Bilgi

Türk - İş Kamu Koordinasyon Kurulu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda

19 Haziran 2019, Çarşamba

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY başkanlığındaki Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri Koordinasyon Kurulu, 19 Haziran 2019 Çarşamba günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığın'da toplantı gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Kamu Taşeron İşçileri Birliği Yöneticileri ve Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

18 Haziran 2019, Salı

Kamu Taşeron İşçileri Birliği Yöneticileri ve Üyeleri Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkezimizi ziyaret ederek, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ile görüştü.

Detaylı Bilgi

Türkiye İşçi Delegesi ve Türk - İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın 108. Ilo Konferansına Hitaben Yaptığı Konuşma

14 Haziran 2019, Cuma

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, "Kıdem tazminatı çalışanın emeğinin karşılığıdır. Bu hakkımızdan vazgeçmemiz ya da taviz vermemiz hiçbir şekilde söz konusu değildir." dedi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız İlo 108. Uluslararası Çalışma Konferansına Katıldı

14 Haziran 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Birleşmiş Milletler Ofisi Cenevre/İsviçre’de düzenlenen 108. İLO Uluslararası Çalışma Konferansına katıldı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Unı Global Union’a Ziyaret

12 Haziran 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, ILO konferansı için bulunduğu İsviçre’de Sendikamızın da üyesi olduğu UNI Global Union genel merkezini ziyaret etti. Ziyarette Uni Global Union Küresel Sendika Özel Güvenlik Sektör Başkanı Eddy STAM ve Sektör Örgütlenme Direktörü Joanna KATSOULAS ile bir araya gelindi.

Detaylı Bilgi

Gelin Güçlerimizi Birleştirelim

11 Haziran 2019, Salı

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, sendikalaşmanın önemine değinerek tüm özel güvenlik görevlilerini Türkiye'nin en büyük işçi konfederasyonu TÜRK-İŞ' de birleşmeye ve özel güvenlik görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş çatısı altında birleşmeye davet etti.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım