ArkaPlan

Haberler

Sendikamız Düzce Hastanesindeki Saldırıyla İlgili, En Ağır Ceza İçin İşlem Başlattı

30 Kasım 2018, Cuma

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Devlet Hastanesi’ nde meydana gelen güvenlik görevlisine saldırı olayı ile ilgili Güvenlik-İş Sendikamız Baş Hukuk Müşaviri Av. Levent Atabay, Düzce İl Temsilcisimiz Mehmet Değer, Disiplin Kurulu Üyemiz Faruk Yavuz ve Üyelerim hastane önünde basın açıklaması yaptı.

Detaylı Bilgi

Sendikamız, Tbmm’ De Ziyaretler Gerçekleştirdi

29 Kasım 2018, Perşembe

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Sayın Adil ÇELİK ve AK Parti Milletvekili Dışişleri Komisyon Üyesi ve Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Sayın Mustafa Canbey’ i TBMM'de makamlarında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Sakarya’ Da Temaslarda Bulundu

29 Kasım 2018, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Sakarya’ da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Yavuz’a Ziyaret

28 Kasım 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’ u makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş, Kasım Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

27 Kasım 2018, Salı

Aylık net asgari ücretin halen 1.603 TL olduğu ekonomik ve sosyal koşullarda sadece tek bir çalışan için hesaplanan yaşama maliyeti 2.385 TL olarak hesaplandı.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Kamuoyuna Çağrı

26 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Ulusal Kanal Mikrofonuna konuşarak Kamuoyuna Sendikamız adına çağrı yaptı.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlilerine Yönelik Şiddet, Her Yerde

26 Kasım 2018, Pazartesi

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde görev yapan Güvenlik-İş Sendikası Disiplin Kurulu üyemiz Faruk Yavuz görevi başında saldırıya uğradı.

Detaylı Bilgi

Düzce İl Temsilcimiz Değerli, Hastane Önünde Basın Açıklaması Yaptı

26 Kasım 2018, Pazartesi

“Polisler olmasa canından olacaktı” Bu insan buradaki güveni sağlamak için senin yoğun bakımda yatan hastanın da, buradaki hastaların da güvenliğini için var. Diğer gençler de o coşku ile beraber güvenliğin masasına geliyorlar, telefonu yere atıp kırıyorlar. Su ısıtıcısında kaynayan suyu görevlinin başından aşağı döküyorlar. Yere düşen arkadaşın üzerine 10-15 kişi çullanıyorlar. Tekme tokat dövüyorlar. Şans eseri orada polisler olmasaydı Allah korusun arkadaşımız canından olacaklar.”

Detaylı Bilgi

Acımız Büyük

26 Kasım 2018, Pazartesi

İstanbul Sancaktepe' de eğitim uçuşu sırasında askeri helikopterin düşmesi sonucu dört askerimiz şehit olmuş ve bir askerimiz de yaralanmıştır.

Detaylı Bilgi

Balıkesir Susurluk Şeker Fabrikası, Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi ve Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi Güvenlik - İş Dedi

26 Kasım 2018, Pazartesi

Balıkesir Susurluk Şeker Fabrikası, Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım