ArkaPlan

Haberler

29 Ekim Kutlu Olsun

28 Ekim 2018, Pazar

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde istiklalini kazanmak için kurtuluş mücadelesi veren şanlı ecdadımız nice zorluklara rağmen destan yazmış ve Cumhuriyetimiz kurulmuştur.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş, Ekim Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

26 Ekim 2018, Cuma

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonumuz (Türk-İş), web sitesinde yaptığı açıklama şu şekilde;

Detaylı Bilgi

Pam, Finlandiya’da Özel Güvenlik Görevlilerini ve Bekçileri Greve Başlattı

26 Ekim 2018, Cuma

Finlandiya’da özel güvenlik çalışanları ile sektör patronları arasındaki görüşmelerde anlaşma sağlanamaması üzerine 3 günlük grev başladı.

Detaylı Bilgi

Egm Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığından Sendikamıza Ziyaret

24 Ekim 2018, Çarşamba

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik, Başkan Yardımcıları Hüseyin Sağlam, Uğur Demirci, Mustafa Atilla Demir, Esen Askar, Dinçer Dinç, Aydın Uğurlu, Şube Müdürü Recep Cengel, Polis Başmüfettişi Nevzat Yazıcı, Yunus Koçyiğit, İzzet Tuna, Ayhan Kara ve Emrullah Gölcük Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı' yı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete, Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk, Teşkilat sekreteri Caner Yılmaz, Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, Genel Mali Sekreterimiz Erdal Ervan ve Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ankara Ptt Başmüdürü Kaya' Ya Ziyaret

24 Ekim 2018, Çarşamba

Detaylı Bilgi

Üyemize Geçmiş Olsun

24 Ekim 2018, Çarşamba

İstanbul Erenköy Ruh ve Sinir Hastanesinde Güvenlik Gorevlisi olarak çalışan üyemiz Hayrettin Sancaktaroglu, evinden görevine giderken bıçaklı saldırıya uğramıştır.Madde bağımlısı olduğu tahmin edilen saldırgan, meslektaşımıza bıçakla saldırarak kalbinden ağır bir şekilde yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. Yoğun bakımda tedavisinin ardından kardeşimiz hayati tehlikeyi atlatmıştır.Güvenlik-İş Sendikamızın İstanbul Marmara Anadolu Şube Başkanı Ramazan Palak ve Şube Sekreterimiz Serkan Tenk üyemize ziyarette bulunmuş geçmiş olsun dileklerini iletmiştir.Güvenlik-İş Sendikası olarak hem üyemizin sağlık durumunun hemde suçluların bir an evvel yakalanıp cezalandırılmasının takipcisi olacağız. Üyemize Allah'tan şifa dileriz.Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Detaylı Bilgi

Ptt'nin 178. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun

23 Ekim 2018, Salı

Yüzyılları aşkın bir süredir, hayatımızın her alanında olan PTT, ülkemizdeki haberleşme, ulaşım, bilgilendirme gibi birçok büyük işlevi görmektedir.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Van' Da Temaslarda Bulundu

22 Ekim 2018, Pazartesi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal’a Ziyaret

Detaylı Bilgi

Van’ Da İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

22 Ekim 2018, Pazartesi

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Van’da gerçekleşti.

Detaylı Bilgi

4 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi, Sendikamıza Katıldı

22 Ekim 2018, Pazartesi

Bingöl Adaklı İlçe Entegre HastanesiErzurum Pasinler İbrahim Hakkı Devlet HastanesiMardin Gençlik Hizmetleri Spor İl MüdürlüğüYozgat Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2023 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım, Ankara Web Tasarım