ArkaPlan

Haberler

Sendikamızdan Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Kırcı' Ya Ziyaret

10 Aralık 2018, Pazartesi

Gaziantep Havalimanı Başmüdürü Alaattin Kırcı ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek teşekkürlerini iletti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız, Egm Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Eğitim Seminerine Katıldı.

10 Aralık 2018, Pazartesi

Afyonkarahisar’ da Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen Eğitim Seminerine Özel Güvenlik Görevlilerini temsilen Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı katıldı.Ülkemizde aktif olarak çalışan 313 bin 637 özel güvenlik görevlisinin olduğunu vurgulayan Çağırıcı, ”Güvenlik-İş Sendikası her daim her alanda özel güvenlik görevlilerinin varlığını hep birlikte anlatmaya devam edecektir” dedi.Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, ‘özel güvenlik her yerde görmezden gelme’ adlı kamu spotu çalışmamız hakkında bilgilendirme yaptı.Çağırıcı, “Özel Güvenlik Denetleme ve Daire Başkanımız Sayın Suat Çelik’ e, Başkan Yardımcılarımıza ve Polis Başmüfettişlerimize duyarlılıklarından dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Detaylı Bilgi

Uni Global Union' Dan Sendikamıza ve Türk - İş' E Ziyaret

07 Aralık 2018, Cuma

Sendikamızın da üyesi olduğu Uluslararası Küresel Sendikalar Birliği (UNI GLOBAL UNİON), Amerika’da hizmet sektöründe örgütlü olduğu, SEİU Sendikası Amerika küresel örgütlenme direktörü Carl Leinonen ile Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve Türk-İş Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Şube Başkanımızla Türk-İş’ de bir görüşme gerçekleştirildi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürü Uludağ' A Ziyaret

07 Aralık 2018, Cuma

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Şanlıurfa Gap Havalimanı Başmüdürü Mehmet Münir Uludağ' ı ziyaret etti. Ziyarette Genel Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Karataş, Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Ankara 2 No’ Lu Bölge Şube 1. Olağan Genel Kurul İlanı

06 Aralık 2018, Perşembe

Ankara 2 No’ lu Bölge Şube 1. Olağan Genel Kurul İlanı

Detaylı Bilgi

Asgari Ücret Görüşmeleri Bugün Başladı

06 Aralık 2018, Perşembe

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Diyarbakır Havalimanı ve Kyk' Ya Ziyaret

06 Aralık 2018, Perşembe

Güvenlik İş Sendikamız Genel Sekreteri Ahmet Durcuk, Diyarbakır Havalimanı Başmüdürü Mustafa Durak ve Diyarbakır KYK Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Metin Yılmaz' ı ziyaret etti. Ziyarette Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan, Diyarbakır İl Temsilcimiz Zülfü Başeğmez ve Ahmet Şenol ve Karayolları İş yeri Temsilcimiz İzzet Çetin eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız, Tbmm’ De Ziyaretler Gerçekleştirdi

04 Aralık 2018, Salı

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu Kâtip Üyesi Sayın Yavuz Subaşı ve AK Parti Milletvekili Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi Sayın Belgin Uygur’ u TBMM'de makamlarında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

7 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

04 Aralık 2018, Salı

YALOVA İL ÖZEL İDARESİTOKAT SGK İL MÜDÜRLÜĞÜYOZGAT SARAYKENT İLÇE DEVLET HASTANESİTRABZON ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI 11. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜGAZİANTEP DSİ 20. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 202. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜKONYA DR. İSMAİL IŞIK HUZUREVİİSTANBUL KARAYOLLARI 1. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ÇAMLICA GİŞELERİ' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

03 Aralık 2018, Pazartesi

Engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak ve hayat standartlarını yükseltmek amacıyla Birleşmiş Milletler tarafından 1992 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık günü, engelli olarak tanımlanan bireylerimizin haklarına dikkat çekilmesi açısından önem taşımaktadır.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım