ArkaPlan

Haberler

Genel Başkanımızdan Mhp Grup Başkanvekili Akçay’a Ziyaret

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Sayın Erkan Akçay’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızın Girişimleri Sonucunda Gaziosmanpaşa Belediyesi’ Nde Mutlu Son

05 Kasım 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamızın girişimleri ve itiraz başvurusu sonunda Gaziosmanpaşa Belediyesinde çalışan özel güvenlik görevlisi üyelerimizin kadroya geçmeleri için itiraz başvurusu kabul edilmiş ve beklediğimiz görüş yazıları gelmiştir.

Detaylı Bilgi

2 Meslektaşımız, Göçük Altında Kalarak Vefat Etmiştir

02 Kasım 2018, Cuma

İstanbul Ümraniye‘de metro inşaat sahasının olduğu caddede göçük meydana gelmiş, Çevredeki bir sitede görev yapan iki özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız nöbet tuttuğu kulübesinin içinde göçük altında kalmıştır. Arama kurtarma çalışmaları sonrasında cansız bedenlerine ulaşılmıştır.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş' Den Bakan Selçuk' A Ziyaret

31 Ekim 2018, Çarşamba

TÜRK-İŞ Yönetim Kurulu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'u ziyaret etti. Ziyarette, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY yanı sıra TÜRK-İŞ Genel Eğitim Sekreteri Nazmi IRGAT ve TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar yer aldı.

Detaylı Bilgi

Özel Güvenlik Görevlileri İçin 6 Maddelik Kanun Teklifi Tbmm Sunuldu

31 Ekim 2018, Çarşamba

Destici, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, özel güvenlik görevlilerinin, günümüzde toplumsal hayatın her alanında ve özellikle stratejik noktalarda görev yaptığını söyledi.

Detaylı Bilgi

29 Ekim Kutlu Olsun

28 Ekim 2018, Pazar

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde istiklalini kazanmak için kurtuluş mücadelesi veren şanlı ecdadımız nice zorluklara rağmen destan yazmış ve Cumhuriyetimiz kurulmuştur.

Detaylı Bilgi

Konfederasyonumuz Türk - İş, Ekim Ayı Açlık ve Yoksulluk Sınırını Açıkladı

26 Ekim 2018, Cuma

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonumuz (Türk-İş), web sitesinde yaptığı açıklama şu şekilde;

Detaylı Bilgi

Pam, Finlandiya’da Özel Güvenlik Görevlilerini ve Bekçileri Greve Başlattı

26 Ekim 2018, Cuma

Finlandiya’da özel güvenlik çalışanları ile sektör patronları arasındaki görüşmelerde anlaşma sağlanamaması üzerine 3 günlük grev başladı.

Detaylı Bilgi

Egm Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığından Sendikamıza Ziyaret

24 Ekim 2018, Çarşamba

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik, Başkan Yardımcıları Hüseyin Sağlam, Uğur Demirci, Mustafa Atilla Demir, Esen Askar, Dinçer Dinç, Aydın Uğurlu, Şube Müdürü Recep Cengel, Polis Başmüfettişi Nevzat Yazıcı, Yunus Koçyiğit, İzzet Tuna, Ayhan Kara ve Emrullah Gölcük Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı' yı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete, Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk, Teşkilat sekreteri Caner Yılmaz, Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, Genel Mali Sekreterimiz Erdal Ervan ve Ankara Bölge Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç hazır bulundu.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ankara Ptt Başmüdürü Kaya' Ya Ziyaret

24 Ekim 2018, Çarşamba

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2022 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım