ArkaPlan

Haberler

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

12 Mart 2018, Pazartesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – İlk-Kent Özel Güvenlik Koruma Hiz.Ltd.Şti. Viya Güvenlik ve Koruma Hiz.Ltd.Şti. ( MKEK MKE Maksam Makine ve Maske Fabrikası Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alım işi ) adına TÜHİS Türk Ağır Sanayii ve Hizmet Sektörü Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türk - İş’i Ziyaret Etti

09 Mart 2018, Cuma

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” sebebiyle TÜRK-İŞ Genel Merkezini ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Cumhurbaşkanımız Erdoğan İle Görüştü

09 Mart 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, 8 Mart etkinlikleri dolayısıyla dün TÜRK-İŞ Konfederasyonumuzu ziyaret eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Genel Merkez Kadın Komisyonumuzdan İçişleri Bakanlığına Ziyaret

08 Mart 2018, Perşembe

8 Mart dolayısıyla Ankara’da temaslarını sürdüren Genel Merkez Kadın Komisyonumuz İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU’yu makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Güvenlik - İş’ten 8 Mart Açıklaması

07 Mart 2018, Çarşamba

1857 yılında Amerika’nın New York kentinde tekstil sektöründe çalışan yüzlerce kadının, insan onuruna yakışmayan çalışma koşullarını protesto etmek ve erkeklerle eşit haklara sahip olmak amacıyla başlattığı grevde, çoğu kadın olmak üzere 129 işçinin can verdiği bu gün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak tarihte yerini almıştır.

Detaylı Bilgi

Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz’dan Sendikalara Ziyaret

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, İzmir’de Kamu-Sen ve Tüm Yerel-Sen Sendikalarını ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızın Açıklaması Medyada Geniş Yer Buldu

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI’nın açıklaması medyada yankılandı. Çağırıcı’nın İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU’ya teşekkür ettiği açıklaması başta Anadolu Ajansı olmak üzere ana akım medyada geniş yer buldu.

Detaylı Bilgi

Kadın Komisyonumuzdan 8 Mart Dolayısıyla Genel Merkezimize Ziyaret

07 Mart 2018, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Kadın Komisyonu 8 Mart vesilesi ile Komisyon üyeleri ile bir araya geldi.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan İzsu Güvenlik Müdürlüğü’ne Ziyaret

06 Mart 2018, Salı

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, İZSU Koruma ve Güvenlik Daire Başkanı Sayın Figen DİNLER ÇAKAR’ı ve İZSU Güvenlik Amiri Sayın Metin ACİM‘i ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Şeker Fabrikalarında Çalışan Özel Güvenlik Görevlilerinden Sendikamıza Ziyaret

06 Mart 2018, Salı

Geçtiğimiz günlerde kamuya ait şeker fabrikalarının özelleştirilmesiyle ilgili özelleştirilmesi için düğmeye basılan 14 şeker fabrikasının bağlı olduğu Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş(TÜRKŞEKER)’de çalışan Özel Güvenlik Görevlisi İşçiler sendikamız Güvenlik-İş’e ziyarette bulundu.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım