ArkaPlan

Haberler

Sendikamız Loomis Güvenlik Çalışanları İle Bir Araya Geldi.

28 Mart 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Loomis Güvenlik Çalışanları ile bir araya gelerek ’Loomis Çalışanları yalnız değildir’ mesajı verdi.

Detaylı Bilgi

Sağlık Bakanlığınca Düzenlenen Destek ve Kalite Hizmetleri Sempozyumu İstanbul' Da Yapıldı

25 Mart 2019, Pazartesi

Sağlık Bakanlığınca düzenlenen I. Destek ve Kalite Hizmetleri Sempozyumu İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanesinde yapıldı. Yapılan toplantıya Türkiye'nin çeşitli illerinde faaliyette bulunan hastanelerinin Destek hizmetleri müdürleri, müdür yardımcıları ve Güvenlik hizmetleri müdürleri ile Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanımız Ramazan PALAK, Şube sekreterimiz Serkan TENK ve Genel Başkan Baş Danışmanımız Prof. Dr. Türker TOPALHAN katıldı.

Detaylı Bilgi

Ailemiz Büyümeye Devam Ediyor 4 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

22 Mart 2019, Cuma

Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Detaylı Bilgi

Nevruz Bayramı Kutlu Olsun

21 Mart 2019, Perşembe

Orta Asya ve Balkanlardaki uluslara kadar çok geniş bir bölgede kutlanan Nevruz, her ulusun kendi kültür değerleriyle özdeşleştirip sembolleştirdiği, özü itibariyle baharın gelişinin coşkuyla kutlandığı bir gündür.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Tcdd Taşımacılık A.ş. Genel Müdür Yardımcısı Altun' A Ziyaret

21 Mart 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Çetin ALTUN’ u makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Hür–iş Genel Başkanı ve Türk - İş Kktc Temsilcisi Çaluda'dan Sendikamıza Ziyaret

20 Mart 2019, Çarşamba

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (HÜR-İŞ) Genel Başkanı ve TÜRK-İŞ KKTC Temsilcisi Ahmet ÇALUDA ve KKTC Kamu İşçileri Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Lale BİÇİM ile birlikte Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK eşlik etti..

Detaylı Bilgi

Unı Global Union'dan (unı Küresel Sendika) Sendikamız ve Loomis İşçilerine Destek

19 Mart 2019, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız her zaman çalışanın ve emeğin yanında, haksızlığa ve hukuksuzluğun karşısında olmuştur.

Detaylı Bilgi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü Kutlu Olsun

18 Mart 2019, Pazartesi

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü olan bugün, ülkemizin ve dünya tarihinin akışını değiştiren vatan topraklarını düşmana teslim etmeyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Kahraman aziz şehitlerimizi en kalbi şükran ve minnet duygularımızla bir kez daha anıyoruz.

Detaylı Bilgi

Haksızlığa Dur Demek İçin Sahaya İndik. ' One Mınute Loomis'

16 Mart 2019, Cumartesi

Kurulduğu ilk günden itibaren çalışanın, emeğin yanında olan Güvenlik-İş Sendikamız, haksızlığa-hukuksuzluğa dur demek için bir kez daha sahaya indi.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanı

15 Mart 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikası 3. Olağan Genel Kurul İlanıSendikamızın 3. Olağan Genel Kurulu 6-7 Nisan 2019 tarihinde; Beştepeler Mah. Yaşam Cad. 1. Sok. No. 7/B Söğütözü Ankara, adresinde bulunan ANADOLU HOTELS DOWNTOWN oteli toplantı salonunda Saat 10.00 aşağıda yazılı gündem ile toplanacaktır.İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 13-14 Nisan 2019 tarihinde aynı adres,aynı saat ve aynı gündemle toplanmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım