ArkaPlan

Haberler

28 Şubat Post - Modern Darbe Açıklaması

28 Şubat 2019, Perşembe

Bir daha yaşanmamasını temenni ettiğimiz bu darbeden sonra, 15 Temmuz 2016 tarihinde, millet olarak kanlı bir darbe/işgal girişimine maruz kaldık.

Detaylı Bilgi

Güvenlik - İş Ailemize Hoş Geldiniz " Loomis " Çalışanları

26 Şubat 2019, Salı

İşkolunun değişmez lideri sendikamız Güvenlik-İş, işkolunda ki sendikal örgütlenmelerindeki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 11 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

25 Şubat 2019, Pazartesi

Adana Büyükşehir BelediyesiSakarya Büyükşehir BelediyesiManisa Büyükşehir BelediyesiEskişehir Tepebaşı BelediyesiSivas Cumhuriyet ÜniversitesiSivas Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü Kümbet MevkiiDiyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Denetim İstasyonlarıBalıkesir Bigadiç Devlet HastanesiKaraman İşkur İl MüdürlüğüKonya Selçuklu Sosyal Hizmet Merkezi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımız Çağırıcı, Mavikaradeniztv’ Nin Canlı Yayın Konuğu Oldu

25 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Mavi Karadeniz Tv’ de Canlı Yayında Ömer Can YILMAZ’ ın konuğu olarak, gündeme dair konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Güvenlik-İş Sendikamızın faaliyetleri, özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın insan hayatındaki yeri, kadroya geçen işçiler ve kadro kapsamına alınmayan işçilerin sorunları ve talepleri konularına değindi.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Botaş Genel Müdürü Özcan’a Ziyaret

22 Şubat 2019, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, BOTAŞ Yönetim Kurulu ve Genel Müdürü Sayın Burhan ÖZCAN’ ı TES-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin ÖZİL ile birlikte makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Ulaştırma Memur - Sen Genel Başkanı Çalışkan’a Tebrik Ziyareti

21 Şubat 2019, Perşembe

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Sayın Kenan ÇALIŞKAN’ ı makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Yol - İş Sendikası Genel Başkanı Ağar' A Ziyaret

20 Şubat 2019, Çarşamba

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ, Genel Mali Sekreter Erdal ERVAN ve Eğitim Sekreterimiz Ünal KESKİN ile birlikte, Türk-İş’e bağlı Yol-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR’ı ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Rtük Başkanı Şahin’ E Ziyaret

18 Şubat 2019, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri, KOOP-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR ve İŞKUR Genel Müdür Yardımcısı Bekir AKTÜRK ile birlikte RTÜK Başkanı Sayın Ebubekir ŞAHİN’ i makamında ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

Sendikamız Gücüne Güç Katıyor. 9 Kamu Kurumu Güvenlik - İş Dedi Sendikamıza Katıldı

15 Şubat 2019, Cuma

Hatay İskenderun Teknik ÜniversitesiKilis 7 Aralık ÜniversitesiKilis İl Kültür ve Turizm MüdürlüğüKilis Sosyal Hizmet MerkeziGaziantep İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü MüzelerMersin Silifke Devlet HastanesiMersin Mut Devlet HastanesiMuğla Milas 75. Yıl Devlet HastanesiOsmaniye Düziçi Devlet Hastanesi' nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞ Güvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası olan Güvenlik-İş ailemize katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Detaylı Bilgi

Acımız Büyük 4 Askerimiz Şehit Oldu

12 Şubat 2019, Salı

İstanbul Çekmeköy'de meydana gelen helikopter kazasında şehit olan 4 kahraman askerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı dileriz.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım