ArkaPlan

Haberler

Güvenlik - İş Sendikamız Büyümeye Devam Ediyor

30 Mayıs 2018, Çarşamba

Üyelerimize ekonomik, sosyal ve idari bakımdan katkı sağlamak adına toplu iş sözleşmesi görüşmelerimiz başlayacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Detaylı Bilgi

Genel Mali Sekreterimizden İzsu ve İzenerji'ye Ziyaret

29 Mayıs 2018, Salı

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Mali Sekreteri Erdal Ervan, İZENERJİ Genel Müdürü Ali Celal Ergin ve İZSU Koruma ve Güvenlik Amiri Metin Acim'e ziyarette bulundu. Genel Mali Sekreterimize Güvenlik-İş Sendikamız İzmir İl Temsilcisi İlkay Üstbaş ve İş yeri Baş Temsilcimiz Mustafa Kuray eşlik etti.

Detaylı Bilgi

Vefat ve Başsağlığı

28 Mayıs 2018, Pazartesi

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanında çalışan üyemiz Musa Acu vefat etmiştir.

Detaylı Bilgi

Türk - İş, Türkiye'de ''açlık ve Yoksulluk Sınırını'' Açıkladı

25 Mayıs 2018, Cuma

TÜRK-İŞ (Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu), çalışanların geçim şartlarını otuz bir yıldan bu yana her ay düzenli olarak yaptığı “açlık ve yoksulluk sınırı” araştırması ile ortaya koymaktadır. Buna göre "DÖRT KİŞİLİK AİLENİN AÇLIK SINIRI 1.686 TL, YOKSULLUK SINIRI 5.492 TL"

Detaylı Bilgi

Sendikamızdan Erkan Yücesan'a Teşekkür Plaketi

25 Mayıs 2018, Cuma

Güvenlik-İş Sendikamız Ankara'da iftar programı düzenledi.İftar Programımıza, EGM Özel Güvenlik Daire Başkanımız Sayın Erkan YÜCESAN, Özel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Sayın Uğur Demirci, Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı, Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği (GÜSOD) Başkanı Sayın Murat Kösereisoğlu, Güvenlik-İş Sendikamız Genel Yönetim Kurulu, Ankara’da Örgütlü olduğumuz Kurum müdürlerimiz ve Güvenlik-İş Sendikamız İş yeri Baştemsilcilerimiz katıldı.

Detaylı Bilgi

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

22 Mayıs 2018, Salı

K.G.T. Güvenlik Kor. Özel Eğt. Hiz. Ltd. Şti. (Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bingöl İl Müdürlüğü Pir Ali Bey ve Mürsel Paşa Öğrenci Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır

Detaylı Bilgi

Sendikamız Baş Hukuk Müşavirliğinden Bilgilendirme Yazısı

21 Mayıs 2018, Pazartesi

ÇALIŞMA KOŞULLARININ DEĞİŞİKLİĞİ

Detaylı Bilgi

Genel Başkanımızdan Kyk Genel Müdürü Aksu’ya Ziyaret

21 Mayıs 2018, Pazartesi

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, KYK Genel Müdürü Sinan AKSU’yu ziyaret etti.

Detaylı Bilgi

19 Mayıs Kutlu Olsun..!

19 Mayıs 2018, Cumartesi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı bir açıklama yayınladı.

Detaylı Bilgi

Çalışma Hayatında İşçi Aleyhine Yapılan Tüm Düzenlemelerin Arkasında İşverenin Bulunduğu İtiraf Edilmiştir

18 Mayıs 2018, Cuma

TOBB başkanı tarafından tüm Türkiye’ye ilan dilen “işveren haksız çıkmasın diye zorunlu arabuluculuk sistemini getirttik” ifadesi başta Konfederasyonumuz olmak üzere tüm işçi kesiminde derin bir endişe ve tepkiye yol açmıştı.

Detaylı Bilgi
Haberdar Ol
Sosyal Medya

Copyright © 2021 | Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım